Report z Huawei SPIF & Senior certificate awarding

Domů >> Aktuality >> Report z Huawei SPIF & Senior certificate awarding

Report z Huawei SPIF & Senior certificate awarding

Dne 26.5.2022 v odpoledních hodinách jsme DNS a.s. uspořádali pro našeho vendora Huawei event s názvem "SPIF & Senior certificate awarding"

Počasí nám přálo, bylo krásně teplo a slunečno, proto jsme se rozhodli event zorganizovat v Kayak Beach Baru v Praze na Náplavce.
Huawei jako vždy poděkovalo svým partnerům za spolupráci v uplynulém kvartále, předali ocenění těm nejlepším a navíc předali také ocenění za dosažené certifikace partnerů.
Kvartální ohodnocení za SPIF dostali firmy HiTES CE s.r.o., O2 Czech Republik a.s., Quantcom a.s.,  ŠKODA ICT s.r.o, ALTERPRO solutions a.s., Alternetivo s.r.o., AUTOCONT a.s., K2 atmitec s.r.o., SoftwareONE Czech Republik s.r.o., SUMA spol s.r.o., TECHNISERV IT, spol. s.r.o., WDS Solutions s.r.o. 
Ocenění za dosažené certifikace získali Jiří Hanzlík z TECHNISERV IT spol. s.r.o, Jan Procházka z Alternetivo s.r.o., Radoslav Bendik z AUTOCONT s.r.o a David Vambera z Entec Solutions a.s..

Po všech příjemných oficialitách jsme si připravili pro Huawei i pro naše partnery občerstvení v podobě rautu a grilování.
Navíc byla ve spolupráci s Beergeekem připravena ochutnávka piv z malých řemeslných pivovarů a všichni si mohli zkusit sportovní aktivity jako projížďku kayakem/paddleboardem po Vltavě, nebo si mohli zahrát beach volleyball.

Doufáme, že si to všichni užili stejně jako my a již teď se těšíme na další eventy s Huawei a našimi partnery.

DNS a.s., tým divize Huawei