Radware - DefenseFlow

Domů >> Aktuality >> Radware - DefenseFlow

RADWARE (www.radware.com) doplnil své portfolio bezpečnostních produktů o DefenseFlow (http://www.radware.com/Products/DefenseFlow/). DefenseFlow usnadňuje a rozšiřuje možnosti  detekce a blokování DDoS útoků i v rozsáhlých sítích, které využívají netflow a openflow. Útoky tak mohou být detekovány distribuovaně ve všech místech sítě a stejně tak mohou být i blokovány v nejbližším vhodném místě.  DefenseFlow umožňuje přesměrování  na DefensePro (http://www.radware.com/Products/DefensePro/)  – ať už hardwarové nebo virtuální. To dává prakticky neomezenou škálovatelnost a možnost vybrat optimální scénář nasazení DDoS ochrany.

DefenseFlow umožňuje integraci s netflow řešením třetích stran, sám je dostupný ve variantě s integrovaným netflow collectorem a díky podpoře openflow umožňuje už dnes integraci i do SDN sítí.

Zároveň bychom Vás rádi pozvali na WEBEX prezentaci na téma “DefenseFlow - DDoS detection and cyber-control“. RADWARE DefenseFlow představuje nový koncept ochrany před DDoS útoky. Nabízí možnost detekovat útok distribuovaně, tj. kdekoliv je to možné a následně útok blokovat tam, kde je to potřeba. Pro detekci lze využít netflow i openflow a implementovat tak DDoS ochranu už dnes i pro SDN sítě. Pomocí BGP nebo openflow pak je možné útok přesměrovat k vyčištění na DefensePro. Lze kombinovat hardwarové i virtuální DefensePro a dosáhnout tak prakticky neomezené kapacity (až 3 Tbps).

Datum: 25.5. 2015

Čas: 15:30 – 16:30 (GMT+1)

Prezentace:  prostřednictvím  WEBEXu      

Prezentuje:  Orit Rotem (Defense Flow Product Manager), Ehud Doron (Senior Architect)

Agenda: 

  • DefenseFlow - Attack Life Cycle Management, představení a koncept

Registrace:  Potvrďte účast odpovědí na petrl@radware.com.

Více informací ohledně DefenseFlow lze najít na http://www.radware.com/Products/DefenseFlow/..