Prodávejte Lenovo produkty a získejte originální žážitek

Domů >> Aktuality >> Prodávejte Lenovo produkty a získejte originální žážitek

Zkuste zachránit letoun jako v americkém filmu! Zážitek je určen pro dvě osoby v kokpitu (Vy + 1 osoba vašeho doprovodu) a až další dvě osoby doprovodu. Společně přebíráte řízení letounu, který zůstal bez pilotů. Vaším bezprostředním cílem je stabilizovat let, dohodnout se s druhým členem posádky ohledně rozdělení úkolů a navázat komunikaci s řízením letového provozu. Ti se pokusí sehnat pilota Boeingu 737NG, který se svou znalostí letounu a informací o vaší poloze na radaru bude plně k dispozici. Bude to společný úkol zvládnout nastavit Boeing do automatického režimu a nakonfigurovat ho tak pro samočinné přistání, protože přistání na ruku v manuálním režimu je bez předchozích zkušeností téměř nemožné. Palivo máte přesně na 45 minut letu, dokážete to?

Podmínky promo akce:          

  • Prvních 10 obchodních partnerů s největším objemem prodejů za období 1. 7. 2015 až 30. 9. 2015 získá voucher na zážitek „Zachraňte let Boeingu 737NG“ na leteckém simulátoru.
  • Promo nabídka se vztahuje pouze na závazné objednávky v libovolné konfiguraci, které budou uskutečněny přes Lenovo prodejní kanál prostřednictvím společnosti DNS a.s.
  • Nabídka platí pouze pro registrované obchodní partnery Lenovo a na jednoho obchodního partnera přísluší jedna cena, která bude odeslána v průběhu října 2015 po vyhodnocení souhrnu prodejů za stanovené období.

Pro více informací nás kontaktujte:                    

Kamila Jeřábková

Product Manager Lenovo

M: +420 734 161 516 • kjerabkova@dns.cz