Přehled promo akcí Lenovo

Domů >> Aktuality >> Přehled promo akcí Lenovo

 

Lenovo připravilo řadu promo akcí a zvýhodnění pro své partnery.

 

Mezi nejzajímavější patří tyto:

 

Lenovo Elevate program – program zaměřený na podporu společností, které partnerství s Lenovem začínají nebo obnovují a obratem zatím nedosáhnou na standardní partnerské úrovně. Bez závazku plnění a již od nulového obratu nabízí lenovo těmto BP zpětný bonus až do výše cca 6,5%

 

ThinkSystem DE Storage Demo program– při nákupu Lenovo Storage řady DE prostřednictvím Demo programu získává partner diskové pole se slevou 60% z Channel Price, pět slevových voucherů v celkové hodnotě 5000 EUR použitelných na následující projekty zahrnující DE Storage a jeden voucher na absolvování testu Lenovo Storage Sales Professional Certification.

 

ThinkSystem DM Storage AllFlash promo – realizovaný obchodní případ zahrnující AllFlash diskové pole řady DM (DM5000 a DM7000) bude odměněn poukázkou na 1000EUR, respektive 1500EUR při nákupu dvou těchto systému v rámci jednoho projektu.

 

Lenovo Storage DE SSD for FREE promo – při nákupu Lenovo Storage řady DE (Storage DE 2000 & 4000) a zároveň alespoň tří vybraných SSD získá partner 1ks SDD zdarma.

 

Top Choice Bundle Bonus – k vybraným tower serverům ST50, ST250 a ST500 v kombinaci s Windows Server 2016 Essentials nebo 2019 Essentials případně 2019 Standard licencí dostane partner bonus 45€ respective 53€.

 

Zároveň doporučujeme věnovat pozornost LEAP programu.

 

V případě dotazů prosím kontaktujte:

 

Aleš Komárek (Product manager) akomarek@dns.cz