OceanStor Dorado V6 - rychlé a spolehlivé úložiště využívající umělou inteligenci

Domů >> Aktuality >> OceanStor Dorado V6 - rychlé a spolehlivé úložiště využívající umělou inteligenci

 

V digitální ekonomice nová připojení a aplikace urychlují toky a produkci dat. S rychlým rozvojem špičkových technologií, jako jsou například 5G, umělá inteligence a IoT, všemožné aplikace generují obrovská množství dat a kladou náročné požadavky na zpracování dat v reálném čase. Stručně řečeno: je třeba provést upgrade infrastruktur pro ukládání dat. Inteligentní flashové úložiště nové generace OceanStore Dorado je vyvrcholením mnoha let zkušeností společnosti Huawei na poli technologií flashových úložišť. Umožní zákazníkům využít potenciál jejich dat skutečně na maximum.

 

Huawei OceanStor Dorado V6 je enterprise storage typu all-flash určený pro mission-critical služby.

OceanStor Dorado, využívající hardwarovou platformu nové generace, spolehlivou architekturu SmartMatrix, pět inteligentních čipů a inteligentní algoritmus FlashLink®, je prvním úložištěm celé řady, který podporuje komplexní architekturu Non-Volatile Memory Express (NVMe) od začátku do konce, špičkový výkon - až 20 milionů vstupně / výstupních operací za sekundu (IOPS) * - spojeno s extrémní spolehlivostí.

Dorado účinně předchází jakýmkoli přerušením služby, nabízí systémy detekce chyb, které nikdy neovlivní služby, a bez čekací doby během upgradů.

Přizpůsobené školení inteligentních zařízení a platforma eService dosahují inteligentní správy životního cyklu, od poskytování zdrojů po lokalizaci chyb. Dorado V6 plně podporuje inteligentní a elastickou architekturu pro vybudování špičkového inteligentního systému pro provoz a údržbu (O&M).

Úložný systém typu Huawei OceanStor Dorado V6 splňuje požadavky na velké objemy dat pro ukládání dat, zejména v dopravním, finančním, vládním a výrobním průmyslu.

Více se dozvíte zde.

 

Kontakty pro více informací:

Dalibor Eliáš, Product Manager,  delias@dns.cz   +420 725 765 891

Jiří Benda, Product Manager,  jbenda@dns.cz      +420 602 287 917