Nový Dell EMC PowerStore Metro Node

Domů >> Aktuality >> Nový Dell EMC PowerStore Metro Node

Potřebujete nepřetržitou dostupnost dat ve vašem prostředí? Bez rizika ztráty dat a jejich kontinuity? S automatickým přepnutím na data z jedné lokality na druhou aniž by to zaznamenaly vaše aplikace?

Dnes jsou data digitální zlato a proto je potřebujeme mít adekvátně chráněné a neustále dostupné.
Proto přichází Dell EMC s PowerStore Metro Node, který umožňuje mít skutečně aktiv-aktiv metro konfiguraci se souběžným zápisem do obou stran storage clusteru zároveň. A tím dosáhnout nulového RPO a RTO (Recovery Point Objective; Recover Time Objective). Nulové RPO znamená, že se očekává nulová ztráta dat. Nulové RTO znamená, že čas na zotavení, je okamžitý. Kromě toho je PowerStore Metro Node navržen tak, aby automaticky inicializoval okamžité převzetí služeb ze strany, která selže a převedl je na aktivní druhou stranu.


Zajímá Vás tento produkt více po administrátorské/technické stránce, podívejte se na krátkou ukázku funkcí a managementu prostředí Dell EMC PowerStore Metro Node.*

*Samotná ukázka začíná v 1:50 před tím je krátký obecný úvod.

Výhody:

Volume/LUN level granularity - Umožňuje replikaci konkrétních LUNů, výrazně snižuje TCO a zlepšuje flexibilitu tím, že vám dává na výběr které typy zátěže upřednostníte. 
Konzistentní skupiny - Podporuje přidání i odstranění konzistentních skupin bez vlivu na provoz a replikace.
Multi-Platform Support - Umožňuje replikaci mezi různými typy polí Dell EMC. 
Bez degradace výkonu při replikaci - Replikace má nulový dopad na výkon pole. 
Žádný další software - Metro node je samostatný HW prvek, který nevyžaduje instalaci žádného softwaru na hostech ani restartování hostů.
Další výhody - Kromě synchronní replikace a metro clusteru umožňuje také konfiguraci pro bez výpadkovou dostupnost aplikací, a mobilitu dat při přesouvání zátěže jednotlivých typů zátěže. Možnost bez výpadkové migrace při obměně technologie úložiště. A mnoho dalšího…

Zdroje:

https://www.delltechnologies.com/en-us/blog/dell-emc-powerstore-metro-no...
https://www.delltechnologies.com/en-eg/collaterals/unauth/briefs-handout...
https://www.youtube.com/watch?v=8Jkz9YXmvIw

 

V případě dotazu nás kontaktujte.