Nové špičkové modely Hitachi VSP 5200 a VSP 5600 pro velké podniky

Domů >> Aktuality >> Nové špičkové modely Hitachi VSP 5200 a VSP 5600 pro velké podniky

 

Společnost Hitachi přidala ke své vlajkové platformě podnikových úložišť modely Virtual Storage Platform (VSP) 5600 a 5200. Nová pole jsou stále vybavena end-to-end NVMe, ale nyní podle Hitachi poskytují o 42 % vyšší efektivitu redukce dat. Výrobce také představil nové funkce pro své modely 5000, včetně vylepšení data-in-place, a nové integrace cloudu a kontejnerů do řady E.

 

Patentovaná technologie umožňuje operačnímu systému Hitachi Storage Virtualization Operating System RF (SVOS RF) odlehčovat I/O provoz při škálování datové platformy a poskytovat až 21 milionů IOPS. Kombinace NVMe a SAS flash dohromady přináší nejekonomičtější dostupné sazby CZK/GB až do kapacity 69PB. Tato platforma je podpořena 100% zárukou dostupnosti dat.

 

Modely VSP 5200 a VSP 5600 také poskytují možnost kombinovat současná média a média nové generace v rámci jednoho škálovatelného řešení, čímž se přizpůsobí neočekávaným novým požadavkům, aniž by bylo nutné měnit či nahazovat fungující technologieV době, kdy jsou odolnost, agilita a efektivita důležitější než kdykoli předtím, urychlují tyto modely konsolidaci aplikací prostřednictvím špičkové rychlosti 33 milionů IOPS a latence pouhých 39 mikrosekund.

 

Tato funkce spolu se službou Hitachi Modern Storage Assurance, která zahrnuje upgrade hardwaru, výrazně odstraňuje nejistotu, eliminuje složité plánování, migraci a odstávky, k nimž často dochází při upgradu technologie, a umožňuje pohodlně používat výhodu rozšířených funkcí a výkonu.