NetApp a Nutanix nyní ve stáji DNS 

Domů >> Aktuality >> NetApp a Nutanix nyní ve stáji DNS 

Díky uzavření strategické spolupráce společností Lenovo, NetApp a Nutanix může DNS nabídnout podporu při nových příležitostech a projektech postavených na těchto řešeních.

Lenovo si pro strategickou spolupráci nemohlo vybrat lepší partnery, než NetApp a Nutanix, oba dva totiž dominují Gartner Magic Kvadrantu ve svých kategoriích.

Společnost NetApp přináší primárně své sofistikované a robustní softwarové řešení, které obstojí u menších zákazníků i nadnárodních korporací, které potřebují řešit vysokou dostupnost na úrovni jednotlivých datacenter. Kompletní softwarový „feature set“ včetně operačního systému ONTAP zůstal nezměněn a díky vlastní Lenovo výrobě HW se také zefektivní výrobní náklady.

Strategická spolupráce v České Republice je podpořena příchodem Jana Jiskry, dlouholetého country managera NetApp, do datacentrového týmu Lenovo Česká Republika.

Řešení Nutanix na druhé straně otevírá možnosti spolupráce při budování hyperkonvergovaných datacenter nového tisíciletí. Díky technologii Nutanix lze společnostem radikálně zjednodušit sdílení společných zdrojů, nasazení nových výpočetních clusterů a v neposlední řadě nabídnout velice jednoduchou správu.

V dnešní době nedostatku odborných IT pracovníků se stává hyperkonvergence logickým krokem pro stále větší množství organizací. Výsledkem spolupráce je produktová série s označením HX.

 

DNS vám přináší obchodní, technickou i marketingovou podporu při řešení projektů a poptávek vašich zákazníků. Můžete se těšit také na obchodní i technické semináře a workshopy, o termínech Vás budeme pravidelně informovat. Dále umíme technologie zapůjčit, připravit pro zákazníka „proof of concept“, případně zařídit návštěvu v kompetenčním centru výrobce. 
 
Těšíme se na spolupráci při nových výzvách a příležitostech.
 
 

Obchodní kontakt:

Stanislav Rampas - Senior Account Manager, srampas@dns.cz, +420 603 846 989

Tomáš Hykl - Account / Sales Manager, thykl@dns.cz, +420 703 433 953

 

Presales podpora:

Aleš Komárek - Product Manager, akomarek@dns.cz, +420 737 264 214

 

Další informace si můžete přečíst na stránkách

Další aktuality