Jaký je nový SUSE Manager?

Domů >> Aktuality >> Jaký je nový SUSE Manager?

 

Efektivní centrální správu linuxových serverů z různých distribucí nyní nabízí nová verze populárního nástroje SUSE manager 4.1. V krátkém rozhovoru ho představuje specialista firmy SUSE Martin Zikmund.

Nejen kvůli pandemii COVID-19 se zvětšují problémy s domácími IT nástroji, nesourodými produkty pro správu, problémy se vzdálenou správou, nedostatek automatizace a nekonzistentní monitorování a zdravotní kontroly. Nový SUSE Manager 4.1 řeší všechny tyto problémy a udržuje servery, VM, kontejnery a clustery v bezpečí, zdravé, kompatibilní a s nízkými náklady na údržbu, ať už v soukromém, veřejném nebo hybridním cloudu.

Nový SUSE Manager 4.1 tak přináší nejlepší řešení pro správu a automatizaci infrastruktury open source ve své třídě, které snižuje náklady, identifikuje rizika, zvyšuje dostupnost a snižuje složitost správy serverů.

 

Více se dočtete na stránkách Computerwordlu zde.

„Nový SUSE Manager dovede spravovat desítky, stovky ale i tisíce serverů různých linuxových distribucí, a to nejen jednotlivě, ale i předem nadefinovaných skupinách,“ vysvětluje Martin Zikmund s tím, že je jedno, zdali jde o fyzické nebo virtuální stroje.

 

Kontaktní osoba:

Michal Schiller, Partner Account Manager, mschiller@dns.cz, +420 703 433 952