Izraelská vláda nasazuje servery Lenovo

Domů >> Aktuality >> Izraelská vláda nasazuje servery Lenovo

Izraelská vláda nasazuje servery Lenovo

Společnost Lenovo se prosazuje v zahraničí, získala zakázku na dodání serverů Lenovo Flex System izraelské vládě

Izraelská vláda si jako základ pro své nejnovější řešení datového centra vybrala technologii společnosti Lenovo, která bude řídit celou řadu kritických aplikací. Izrael je znám svou špičkovou kvalitou elektronických zpravodajských služeb i kybernetické bezpečnosti jako takové a jeho vláda tímto krokem ukazuje, že Lenovo přináší velmi bezpečné, vysoce inovativní a nákladově efektivní řešení, které dokáže podporovat i ty nejnáročnější podnikové aplikace.

Sedmiletý závazek izraelské vlády vůči Lenovo poukazuje na to, že je společnost schopná připravit technologické řešení zcela na míru svým zákazníkům. Nejenže se Lenovo díky řešení Lenovo Flex System dokázalo významnou měrou odlišit od své konkurence, ale současně prokázalo flexibilitu potřebnou ke splnění náročných požadavků na zabezpečení.

„Důvěra izraelské vlády, která má extrémní bezpečnostní nároky na dodavatele své infrastruktury, je pro nás velmi důležitá. Znamená to, že nás již zákazníci nevnímají jen jako určité přechodné uskupení mezi IBM a Lenovo, ale jako významného hráče na trhu se servery. Jakmile v Izraeli dokončíme instalaci řešení Lenovo Flex System, staneme se v této zemi jedničkou v segmentu blade serverů,“ uvádí Karel Jareš, Czech Relationship Manager společnosti Lenovo.