Huawei pomáhá čelit COVID-19 s pomocí odborníků, kteří sdílejí své zkušenosti s pandemií

Domů >> Aktuality >> Huawei pomáhá čelit COVID-19 s pomocí odborníků, kteří sdílejí své zkušenosti s pandemií

 

Jak svět nadále trpí dopady COVID-19, výzvy, kterým některé regiony právě čelí, jsou právě ty, kterým již jiné čelily. Je proto naprosto zásadní, abychom se spojili a sjednotili, sdíleli znalosti a odbornosti a bojovali proti pandemii jako jeden! Klíčem je spolupráce!

Nikdy předtím nebylo sdílení informací tak kritické. A nikdy předtím nebyl náš průmysl vyzván k posílení a skutečnému využití jeho potenciálu. Například infračervené termovizní kamery mohou být úspěšně nasazeny, aby pomohly promítat velké množství lidí na veřejných místech, což je účinný způsob, jak chránit místní obyvatelstvo. Jinde může AI pomoci urychlit diagnostický proces, zatímco inteligentní načítání videa se ukázalo jako účinné při sledování zdroje konkrétních případů infekce. Toto je jen několik příkladů.

 

7. - 9. dubna 2020 - „TogetherUnited Online“ - přijďte  a poučte se od mnoha dalších. Huawei bude přenášet hlavní prezentace a zasedání od řady odborníků ve zdravotnictví, dopravě, školství a dalších odvětvích - všichni dychtivě sdílejí své zkušenosti s řízením strategií reakce na pandemii pomocí ICT. Takové strategie jsou použitelné po celém světě.

Zde, v této celosvětové hrozbě, může pomoci technologie. Pozvali jsme řadu odborníků, kteří mají přímé a použitelné zkušenosti s řešením dopadu COVID-19 v Číně.

Připojte se k nám!

 

Registrace zde.

Veškeré informace a agendu prezentací najdete zde.