Hitachi Vantara pomáhá dosáhnout nových rychlostí

Domů >> Aktuality >> Hitachi Vantara pomáhá dosáhnout nových rychlostí

 

Partnerství s WekaIO a nové Hitachi Content Platform umožní zákazníkům získat rychlejší přístup a postřehy z nestrukturovaných dat. Hitachi Vantara oznámila nový distribuovaný souborový systém a řešení pro správu, které zákazníkům pomůže získat rychlejší přístup a přehled o nestrukturovaných datech, jako jsou e-maily, dokumenty, zdravotnické záznamy, audio, video a obrázky, atd.

Nové řešení bude dodáno prostřednictvím partnerství s WekaIO (Weka), lídrem inovací v oblasti ve vysoce výkonném, škálovatelném ukládání souborů pro aplikace náročné na data. Hitachi Vantara také oznámila rozšíření Hitachi Content Platform (HCP), jeho softwarového řešení pro ukládání cloudových objektů pro připojení „výrobců dat“, uživatelů, aplikací a zařízení. Aktualizace HCP budou lépe podporovat nestrukturované zátěže příštích generací. Nový OEM vztah s Wekou posílí portfolio Hitachi Vantara o vysoce výkonný, nativním s NVMe, paralelní souborový systém, který společnostem dodá v těsném spojení s datovým úložištěm HCP. Toto výkonné síťové úložiště (NAS) bude vhodné pro použití s aplikacemi umělé inteligence, strojového učení a analytiky v celé řadě průmyslových odvětví.

Expanze HCP také lépe podpoří další generaci nestrukturovaného zatížení s výkonově optimalizovanými „all-flash“ HCP nody. Tyto nové funkce poskytnou téměř 3,4krát vyšší propustnost protokolu Amazon Simple Storage Service (S3), což povede ke snížení nákladů až o 34%.

Celá zpráva v EN ZDE

 

Kontakt

JIŘÍ NÁJEMNÍK
Solution Architect, jnajemnik@dns.cz,  +420 736 519 746