Free Virtual Fortinet Training

Domů >> Aktuality >> Free Virtual Fortinet Training

 

Fortinet zavádí bezplatný balíček školení (on-line samostudium) pro ty, kdo se chtějí dozvědět o potenciálních hrozbách ve světě Internetu a jak je zvládat.

Jde o: 

 

  •    Školení FortiGate Essentials pro IT profesionály a osoby, které znají Firewall nové      generace FortiGate (NGFW)
  •    Kurzy NSE1 a NSE2 v rámci programu Network Security Expert

 

 

 

Tréninkový kurz FortiGate Essentials

V tomto kurzu se s pomocí nahrávek s vlastním tempem naučíte ovládat a spravovat některé základní funkce FortiGate NGFW, nasadit a udržovat základní řešení pro zabezpečení sítě, používat zásady brány firewall, ověřování uživatelů, směrování a SSL VPN, chránit své uživatele pomocí filtrování webu a řízení aplikací. Kurz také zahrnuje rady, jak uživatelům umožnit bezpečné vzdálené připojení k vaší síti.

Tento kurz obsahuje:

•    Přibližně osm hodin online samostatného školení
•    Jednu hodinu denně živé online relace pro laboratorní ukázky
•    Jednu hodinu denně živé online relace pro Q&A (Otázky a odpovědi)
•    Diskusní fóra online

 

 

Pro koho je tento kurz vhodný?
 
Kurz bude zajímavý pro lidi se zájmem o dovednosti v oblasti kybernetické bezpečnosti, studenty, pracovníky ve vojenských službách, jednotlivce, kteří mění kariéru, odborníky v oblasti IT nebo kybernetické bezpečnosti, kteří se chtějí dozvědět o vlajkovém produktu NGFW, ale i pro zákazníky a obchodní partnery, kteří by se chtěli informovat o nejnovějším vydání FortiOS.
 

NSE1 a NSE2 

NSE 1 a NSE 2 jsou bezplatné netechnické kurzy ke zvyšování povědomí o kybernetické bezpečnosti zaměřené na všechny lidi. Tyto kurzy pomohou vašim zaměstnancům, široké veřejnosti a jejich rodinám chránit se před útoky a hrozbami kybernetické bezpečnosti. Využijte čas pro získání znalostí, jak se bezpečně chovat „online“.

 

Více se dozvíte zde.

 

Kontaktní osoby:

Daniel Kosňanský, Product manager, dkosnansky@dns.cz, +420 724 222 171