DNS zakládá novou divizi Hitachi

Domů >> Aktuality >> DNS zakládá novou divizi Hitachi

Společnost DNS, největší český distributor s přidanou hodnotou, zakládá divizi Hitachi. Vedení a dalšímu rozvoji divize se bude věnovat Patrik Drastich, který nastoupil do DNS na nově vzniklou pozici Business Unit Manager Hitachi.

Cílem organizační změny je zlepšit obsluhu partnerské sítě ze strany DNS jako výhradního distributora Hitachi Vantara. K tomu Patrik Drastich dodává: „Tato změna umožní plně se zaměřit na tento rostoucí segment trhu s cílem poskytovat partnerům reálnou přidanou hodnotu ve spolupráci s lokálním zastoupením Hitachi Vantara.“  Před nástupem do DNS působil Patrik Drastich na různých pozicích v oblasti ICT. Zastával obchodní a řídící pozice ve společnostech IBM, Bull, GTS Novera či Vodafone.

„Osamostanění divize Hitachi je důležitým krokem pro DNS, neboť potenciál českého trhu vyžaduje zvýšenou podporu,“ přiblížil důvod vytvoření nové divize výkonný ředitel Pavel Klimuškin. Samostatná divize vznikla v dubnu v rámci plánování nového fiskálního roku 2020.


Zleva: Patrik Drastich, DNS (Business Unit Manager), Filip Meluzín, Hitachi Vantara (Country Manager), Pavel Klimuškin, DNS (Executive Director)

Dokumenty: 
PřílohaVelikost
PDF icon 190501_dns_zaklada_novou_divizi_hitachi.pdf275.31 KB