DNS přináší atraktivní nabídku Microsoft 365 vyladěnou pro akademické zákazníky

Domů >> Aktuality >> DNS přináší atraktivní nabídku Microsoft 365 vyladěnou pro akademické zákazníky

Microsoft 365 pro školy – to je zjednodušený licenční balíček, který školám přináší jejich oblíbené a nejčastěji používané technologie formou zjednodušeného licenčního balíčku. Ten je nyní nově k dostání v programu CSP a během následujících několika týdnů bude také v EES.

Microsoft 365 pro školy lze pořídit ve třech verzích – A1, A3 a A5.

Rozdíl mezi A1 a vyššími verzemi A3/A5 je poměrně markantní. Zatímco plán A1 se vztahuje na zařízení a pořizuje se formou jednorázové platby ve výši 30 USD na dobu životnosti zařízení (6 let), plány A3/A5 mají podobu pronájmu a licencují se na knowledge workers. Kdo je knowledge worker? Velmi zjednodušeně každý, kdo v organizaci pracuje s počítačem (vyjma žáků nebo studentů).

Plány A3 a A5 navíc nabízí ještě zajímavější mix produktů: Windows 10 Education, Office 365 a Enterprise Mobility + Security (součástí je i Intune pro zabezpečení a snadnou správu koncových stanic v cloudu). Velmi atraktivní součástí vyšších plánů Microsoft 365 A3 a A5 je i Minecraft: Education Edition, který si získává u učitelů stále větší oblibu. Lze jej zapojit do téměř jakéhokoliv vyučovacího předmětu na ZŠ i SŠ, včetně výuky programování nebo chemie. Velkou výhodou balíčku Microsoft 365 A3/A5 je i Student use benefit, který studentům umožňuje využívat školou pořízené softwarové technologie na svých vlastních zařízeních.

Chcete se s licenčním balíčkem Microsoft 365 seznámit blíže? Prohlédněte si záznam partnerského webináře.

Tabulku porovnání jednotlivých plánů Microsoft 365 najdete na microsoft365.com/Education  - v sekciPorovnejte plány Microsoft 365 Education. 

Konzultace a prodej: mrogula@dns.cz; arendon@dns.cz