DNS Mototrip II. ročník

Domů >> Aktuality >> DNS Mototrip II. ročník

 

Divize Security/Fortinet uspořádala ve čtvrtek 6. srpna 2020 druhý ročník Mototripu pro své obchodní partnery. 

 

Na začátek si partneři užili trochu adrenalinu v Hummer centru Praha, kde si vyzkoušeli řízení Humvee - amerického vojenského speciálu v teréních podmínkách, přejezd boulí, rozbahněné polní cesty, výjezd a sjezd kopců se stoupáním více než 45°. Na druhém stanovišti pak otestovali chování svého organismu na simulátoru převrácení - zakurtovaní 4-bodovými pásy se několikrát otočili vzhůru nohama. 

Po obědě, který proběhl formou grilování, se 10 motocyklů rozjelo na sever, po trase krajinou středních Čech.

První zastávka byla "na kafe" v Klášteře Hradiště n. Jizerou, kde se všichni příjemně schladili v podzemí, ve skalních prostorách restaurace Skála. Další část jízdy směrovala přes Český Dub na Ještěd, kde díky uzavření silnice na vzdálější straně kopce byly k dispozici krásné zatáčky téměř bez provozu.

Třetí část trasy již směrovala přes menší cesty v kopcích Jablonecka na silnici kopírující údolí říčky Desné. Do cíle, hotelu "Lesní chata Kořenov" dorazila skupina kolem 19. hodiny.
Večerní program zahájila vtipná prezentace a degustace slivovice světoznámé české společnosti R. Jelínek. Zajímavostí byla výroba zmrzliny z alkoholu.

Večer pak pokračoval v přátelském duchu až do noci.

Celou akci ukončila snídaně v příjemném lesním prostředí.

 

Všem zúčastněným děkujeme a budeme se společně těšit na třetí ročník!

 

Tým Divize Security