Divize Strategický rozvoj zahájila distribuční spolupráci se společností Runecast

Domů >> Aktuality >> Divize Strategický rozvoj zahájila distribuční spolupráci se společností Runecast

Posláním divize strategického rozvoje je vyhledávání nových zajímavých řešení, která pomáhají zákazníkům na českém a slovenském trhu. S velkou radostí Vám tímto oznamujeme spolupráci DNS a společnosti Runecast, která zpříjemňuje život všem VMware administrátorům.

Runecast Analyzer, což je nosný produkt, tvořili VMware admini pro VMware adminy a tento fakt přináší přidanou hodnotu v jednoduchosti nasazení a následném používání tohoto řešení.

Virtualizovaná infrastruktura postavená na VMware produktech tvoří u našich zákazníků majoritu. Runecast nabízí všem těmto společnostem několik hlavních přínosů, jako jsou například:

  • šetření času při identifikaci problémů v instalované bázi,
  • eliminace výpadků,
  • snížení nákladů,
  • kontinuální bezpečnostní kontrola. 

Největší výhoda spočívá v proaktivním automatizovaném porovnávání aktuálního stavu VMware instancí z rodiny produktů vSphere, vSAN, NSX a Horizon oproti VMware Knowledge base, Best Practices a Security hardening guide. Administrátoři následně vidí alerty a potenciální problémy seřazené v přehledném dashboardu a mohou je okamžitě řešit.
Speciální pozornost si zaslouží také kontrola compliance s bezpečnostními standardy. Runecast Analyzer umí řešit například soulad s certifikací HIPAA, kterou musejí dodržovat nemocniční zařízení, certifikací PCI-DSS, ta je důležitá pro bankovní a peněžní instituce a mnohými dalšími jako jsou DISA-STIG 6, CIS, BSI IT a v přípravě jsou certifikace z rodiny ISO a GDPR compliance. Tímto výčet funkcí nekončí. Řešení nabízí dále modul pro analýzu logů v reálném čase, nad kterým lze tvořit rozsáhlé politiky, jež určují jak se s logy a alerty zachází.

 

 

Strategický rozvoj je Vám k dispozici s obchodní, presales i marketingovou podporou. 

Rádi Vás provedeme celým životním cyklem obchodní příležitosti. Tedy od registrace obchodního případu, získáním projektových cen, obchodní argumentací a referencemi přes živé ukázky prostředí u zákazníka a PoC po následnou poprodejní technickou podporu a proaktivní kontrolu konce platnosti licencí. 

 

Těšíme se na spolupráci při společných obchodních výzvách.
  
O úspěchu Runecastu si můžete přečíst například na www.czechcrunch.cz.

 

Kontakt pro více informací:

Stanislav Rampas, Team Leader HW & IoT Strategic Business Unit,

+420 603 846 989, srampas@dns.cz