Dell EMC PowerStore - cool storage, která je úplně jiná než všechny ostatní na trhu!

Domů >> Aktuality >> Dell EMC PowerStore - cool storage, která je úplně jiná než všechny ostatní na trhu!

Společnost Dell Technologies uvedla na trh své nové Midrange úložné pole, Dell EMC PowerStore. PowerStore je až sedmkrát rychlejší než současná Dell EMC Midrange úložiště. To je dáno end-to-end NVMe architekturou, podporou dual port Intel Optane SSD a až 32 Gb FC nebo 25 Gb Ethernet podporou. PowerStore je postaven od základů tak, aby vyřešil všechny výzvy nové „datové éry“.

 

Pokud jde o hardware, používá oblíbené provedení 2RU (Rack Unit) a duální řadiče fungující v active-active módu. Každé pole má 25 2,5 ”pozic (až 23 použitelných pro ukládání v závislosti na modelu), podporující kapacitu disků v rozsahu od 375 GB do 750 GB u disků SSD Optane a od 1,92 TB do 15,36 TB NVMe SSD. A ještě tento rok se můžeme těšit i na podpora NVMe-oF.

 

PowerStore může růst na více než 2,8 PB efektivní kapacity a dokonce mohou být propojeny (Scale-out) do clusteru pro dosažení většího výkonu. Pokud by bylo potřeba rozšířit (Scale-up) základní model o kapacitu, pak je to možné prostřednictvím rozšiřujících boxů připojených pomocí 12Gbit SAS naplněných SSD od 1,92 TB do 7,6 TB.

 

 

PowerStore používá jednu architekturu pro blokový, souborový a VMware vVols přístup. Je schopno pojmou různorodé aplikace, fyzické i virtuální svazky, kontejnery či tradiční soubory.

S PowerStore a pomocí hardwarové akcelerace Intel QuickAssist jsou deduplikace a komprese 100% inline a vždy zapnuté. Společnost Dell Technologies zaručuje průměrné redukci dat 4:1.

 

 

PowerStoreOS je softwarová architektura pole založená na kontejnerech. Tento způsob zvyšuje odolnost proti chybám a bezpečnost izolováním jednotlivých součástí operačního systému. PowerStoreOS lze spustit přímo na hardwaru PowerStore nebo v jako VM (Virtual Machine) na vestavěném hypervisoru VMware. Když je PowerStoreOS spuštěn jako VM, mohou administrátoři také využít tento hypervizoru a spustit své vlastní aplikace přímo na storage pomocí standardních VMware nástrojů a způsobů. Tato nová funkce se nazývá AppsON.

 

 

Na Dell EMC PowerStore se vztahuje program společnosti Future-Proof. Zahrnuje to kdykoliv provést upgrade storage včetně řadičů. Nabízí nástroje pro migraci, které zákazníkům umožňují plynulý přechod na PowerStore z XtremIO, Unity, SC, VNX nebo PS na 10 kliknutí.

 

Pokud Vás tato úžasná nová storage zaujala a chtěli byste se dozvědět ještě více informací, neváhejte nás kontaktovat na dellsales@dns.cz

Tým DNS Dell Technologies