Datové úložiště Huawei OceanStor opět láme rekordy výkonu v IOPS

Domů >> Aktuality >> Datové úložiště Huawei OceanStor opět láme rekordy výkonu v IOPS

Datové úložiště Huawei OceanStor opět láme rekordy výkonu v IOPS

 

Společnost Huawei Enterprise opět prokázala, že patří mezi absolutní technologickou světovou špičku a v oblasti nejvýkonnějších systémů určených pro ukládání dat nemá na trhu konkurenci. 

Inteligentní plně flashové úložiště nové generace Huawei OceanStor Dorado 18000 V6 překonalo svůj vlastní výkon o hodnotu větší než 1 milion IOPS a stanovilo novou hranici světového rekordu na 21.002.561 (SPC-1 IOPS™) v testu Storage Performance Council (SPC) Benchmark-1™ Version 3.

V nejnovějším testu vykázalo zařízení Huawei OceanStor Dorado 18000 V6 výkon 21 002 561 SPC-1 IOPS™, a to i při aktivovaných funkcích redukce dat. Míra využití kapacity dosáhla pozoruhodných 68,35 %, tedy více než u ostatních z deseti nejlepších testovaných systémů.

Úplné výsledky testu SPC Benchmark-1™ jsou k dispozici zde.

Specifika Huawei OceanStor Dorado V6 All-Flash Storage prozkoumejte zde.

 

Pro více informací o Huawei OceanStor neváhejte kontaktovat Marka Kolína, mkolin@dns.cz

 

Co je to SPC a proč se těší takovému respektu mezi hlavními dodavateli datových úložišť?

SPC je nezávislý standardizační orgán, který definuje standardy a vydává srovnávací testy úložných subsystémů jako přesné, ověřené a spolehlivé měřítko výkonu.

SPC vytvořil první standardizovaný výkonnostní benchmark zaměřený na potřeby výrobců úložných řešení. Členství v organizaci je otevřené firmám, akademickým institucím i jednotlivcům.

V současné době jsou klíčovými členy SPC nejvýznamnější dodavatelé včetně Huawei, Dell, Hewlett Packard Enterprise (HPE), Hitachi Vantara a IBM, kteří bedlivě sledují nejnovější žebříčky produktů. Cílem společnosti Huawei je pomáhat podnikům při digitální transformaci. Usiluje proto o zvyšování výkonu a spolehlivosti svých úložných zařízení tak, aby uspokojovala neustále rostoucí nároky zákazníků všech velikostí. V této souvislosti se také již od roku 2010 aktivně účastní certifikace SPC.

Metodika a výsledky testů SPC-1 jsou považovány za standard v oboru a mnoho výrobců je využívá jako prokázání parametrů svých produktů. Test měří výkon úložných systémů v IOPS pro pracovní zátěže typu OLTP pomocí náhodného čtení a zápisu. Tento typ pracovních zátěží pracuje s komplikovanými požadavky a velkými objemy dat, jaké generují například účtovací systémy telekomunikačních operátorů, nemocniční informační systémy, hlavní bankovní systémy nebo podnikové ERP systémy.

Model SPC-1 je specificky navržený k testování úložných systémů při typickém využití. Využívá náhodné čtení a zápis k neustálému a souběžnému dotazování a aktualizaci služeb – především databázových OLTP a e-mailových aplikací – a měří tak výkon úložiště v IOPS.
Výsledky testů pomáhají zjistit výkon systému v různých situacích a slouží tedy jako objektivní měřítko jeho schopností zajišťovat potřeby provozovaných služeb.

Deset let výzkumu a vývoje hardwaru, protokolů, médií a algoritmů umožnilo společnosti Huawei vyvinout vysoce výkonná a odolná plně flashová úložiště, která na trhu dlouhodobě nastavují laťku výkonu a inovacím. Tyto špičkové produkty pomáhají zákazníkům při digitální transformaci a při řešení problémů spojených s rychlým obchodním růstem a centralizací služeb.

 

Původní článek si můžete přečíst zde.

Dokumenty: