Budujte společně a vyhrajte!

Domů >> Aktuality >> Budujte společně a vyhrajte!

Budujte společně.  Vyhrajte.

Připojte se ke službě Build Track a využijte bezplatných a prémiových výhod k vybudování, ověření a prodeji vašeho cloudového řešení.
Podle IDC se 25% partnerů „promění“ v roce 2021. Pokud plánujete následovat tuto cestu a být poskytovatelem řešení, tyto zdroje od technologie IBM, školení, vývoje a lidí vám pomohou inovovat a růst v dnešním světě hybridního cloudu .

Zjistěte klíčové výhody pro podporu vašich cílů a posuňte své podnikání na další úroveň. 

Zdroje pro rozšíření a rozvoj vašeho podnikání

Build Track se přizpůsobuje výhodám s přidanou hodnotou, které vám pomohou vytvářet, dodávat a prodávat funkce nové generace s vašimi řešeními.

Cloud Engagement Fund
Cloud Engagement Fund investuje do vás, aby podporoval inovace a dovednosti kolem IBM Hybrid Cloud a AI Platform s technickou podporou a prostředky.

Hybrid Cloud Build 
Tým Hybrid Cloud Build vám nabízí důkaz konceptů, který podpoří váš prodejní proces a zvýší váš vývojový tým, takže vám bude plně umožněno nezávisle stavět vaše řešení na technologii IBM.

Integrujte IBM technologii do svého řešení
IBM Embedded Solution Agreement vám umožní využít špičkovou technologii IBM s otevřenými standardy a zkombinovat ji s vaším duševním vlastnictvím - vaší přidanou hodnotou - abyste mohli svým zákazníkům a vašim podmínkám dodat komplexní řešení.

Partner Go to Market
Podporujeme vás ve všech aspektech přechodu na trh s akcelerační sadou pro Build Partners, která zahrnuje možnosti společného prodeje, platformy tržiště maximalizující marketingové výhody s bezplatným využitím platformy My Digital Marketing a přístupem k fondům společného marketingu.
Podívejte se na to prostřednictvím případových studií partnerů a vybraných novinek
Hybridní cloud podporuje růst a inovace partnerů