Check Point

Domů >> Výrobci >> Check Point

 

Check Point Software Technologies je dlouhodobě celosvětovým lídrem v oblasti enterprise security zaměřeným na komplexní zabezpečení sítí zákazníků. Je špičkou v oblasti IPS, Application Control, URL Filtering a Zero-Day ochrany.

 

Check Point SandBlast Zero-Day technologie zajišťuje zabezpečení proti neznámým útokům, které se dokáží vyhnout tradičním bezpečnostním řešením. Check Point se tak zaměřuje na eliminaci hrozeb ještě předtím, než se k uživateli dostanou. Řešení Check Point mají i podporu mobilních zařízení včetně platforem iOS, Android, Windows Phone, a dalších. Check Point nabízí také nejlepší management na trhu – především díky snadné práci s politikami při jejich tvorbě, prohledávání, filtrování i sdružování – to vše s možností rozšíření o další funkcionality.

 

Produkty v portfoliu DNS

Nabízíme kompletní portfolio výrobce, mezi které patří hardwarové i softwarové zabezpečení síťového perimetru (Security Gateways), koncových stanic, tj. mobilní zařízení + PC (Sandblast) a cloudových služeb (CloudGuard).

 

Kontakt

Stanislav Erben

Product Manager, serben@dns.cz, +420 724 222 162

 

Produkty Check Point a na ně navázané služby zajišťuje divize Infrastructure. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.

 

Odkazy

www.checkpoint.com