Profil společnosti

Domů >> Profil společnosti

 

Jsme distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem IT projektu - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou: poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další. 

 

Chcete vědět více? Zeptejte se nás.

 

V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každému projektu. 

 

Na českém trhu působíme od roku 1997 a od roku 2018 na trhu slovenském. Za tu dobu se DNS vyvinula ve velmi úspěšnou, sebevědomou a finančně stabilní firmu – distributora s přidanou hodnotou – s obratem přesahujícím 3 miliardy korun.

 

Úspěšnou firmu vždy tvoří lidé, kteří v ní pracují. Víme to a našich zaměstnanců si vážíme. Více než 90 kolegů pracuje pro divize Dell Technologies, HPE, IBM, Hitachi, Huawei, Software & Solution, Securita a divize Strategický rozvoj. Rozsah a kvalita poskytovaných služeb, široké produktové portfolio i technologické znalosti řadí DNS na špičku v oboru. Společnost je součástí skupiny eD Invest Group.

 

Popis jednotlivých služeb naleznete v sekci služby.

Dodáváme řešení od významných výrobců z oblastí: bezpečnosti, datová analytika, servery, datová úložiště, síťová infrastruktura, či software.

 

 

Funkční model DNS