PowerStore

Domů >> PowerStore

 

 

 

Společnost Dell Technologies nabízí moderní Midrange úložné pole, Dell EMC PowerStore. PowerStore je až sedmkrát rychlejší než současná Dell EMC Midrange úložiště. To je dáno end-to-end NVMe architekturou, podporou dual port Intel Optane SSD a až 32 Gb FC nebo 25 Gb Ethernet. PowerStore je postaven od základů tak, aby vyřešil všechny výzvy nové „datové éry“.

Pokud jde o hardware, používá oblíbené provedení 2RU (Rack Unit) a duální řadiče fungující v active-active módu. Každé pole má 25 2,5 ”pozic (až 23 použitelných pro ukládání v závislosti na modelu), podporující kapacitu disků v rozsahu od 375 GB do 750 GB u disků SSD Optane a od 1,92 TB do 15,36 TB NVMe SSD. A když end-to-end NVMe architektura, tak nesmí chybět ani podpora NVMe-oF, tedy rychlé spojení až k hostům.

PowerStore může růst na více než 2,8 PB efektivní kapacity a dokonce mohou být propojeny (Scale-out) do clusteru pro dosažení většího výkonu. Pokud by bylo potřeba rozšířit (Scale-up) základní model o kapacitu, pak je to možné prostřednictvím rozšiřujících boxů připojených pomocí 12Gbit SAS naplněných SSD od 1,92 TB do 7,6 TB.

 

 

PowerStore používá jednu architekturu pro blokový, souborový a VMware vVols přístup. Je schopno pojmou různorodé aplikace, fyzické i virtuální svazky, kontejnery či tradiční soubory.

S PowerStore a pomocí hardwarové akcelerace Intel QuickAssist jsou deduplikace a komprese 100% inline a vždy zapnuté. Společnost Dell Technologies zaručuje průměrné redukci dat 4:1.

 

PowerStoreOS je softwarová architektura pole založená na kontejnerech. Tento způsob zvyšuje odolnost proti chybám a bezpečnost izolováním jednotlivých součástí operačního systému. PowerStoreOS lze spustit přímo na hardwaru PowerStore nebo jako VM (Virtual Machine) na vestavěném hypervisoru VMware. Když je PowerStoreOS spuštěn jako VM, mohou administrátoři také využít tento hypervizor a spustit své vlastní aplikace přímo na storage pomocí standardních VMware nástrojů a způsobů. Tato nová funkce se nazývá AppsON.

 

 

Na Dell EMC PowerStore se vztahuje program společnosti Future-Proof. Zahrnuje to kdykoliv provést upgrade storage včetně řadičů. Nabízí nástroje pro migraci, které zákazníkům umožňují plynulý přechod na PowerStore z XtremIO, Unity, SC, VNX nebo PS na 10 kliknutí.

Úložiště je postaveno od základů na nové technologii s end-to-end flash architekturou a s podporou SCM/NVMe/SSD disků.  

PowerStore používá jednu architekturu a podporuje blokový, souborový, kontejnerový a VMware vVols přístup. Je schopný pojmout různorodé aplikace, fyzické i virtuální svazky, kontejnery či tradiční soubory. Právě to PowerStoru umožňuje postavit se všem výzvám a vyřešit požadavky nové „datové éry“. 

Pokročilá redukce dat kombinuje hardwarovou kompresi dat a deduplikaci, s cílem efektivně využít úložnou kapacitu a pomocí hardwarové akcelerace. Díky Intel QuickAssist jsou deduplikace a komprese 100% inline a vždy zapnuté. To umožňuje společnost Dell Technologies garantovat redukci dat 4:1 . 

 

Nové Entry model úložiště Powerstore 500 

 • Nákladově efektivní řešení pro NVMe a SCM pole s nízkou latencí. 
 • Redukce dat „Always On“ se zárukou poměru 4 : 1 zajišťuje efektivitu úložiště 
 • Nativní podpora bloků, souborů, vVols, kontejnerů 
 • Škáluje až 1,2 PBe na jedno zařízení a podporuje rostoucí požadavky na kapacitu 
 • Cluster až čtyř zařízení PowerStore pro vyšší výkon 

 

Řada PowerStore T 

 • Poskytuje organizacím všechny výhody jednotné platformy úložiště pro data bloků, souborů a vVol  
 • Flexibilní souborové úložiště pro klienty se systémy Windows, Unix a MacOS 
 • Umožňuje flexibilní růst s inteligentní schopností škálování (scale up vs scale out) 
 • Dejte aplikacím přístup k rychlému a pružně reagujícímu blokovému úložišti přes sítě Fibre Channel nebo iSCSI SAN

 

Řada PowerStore X 

 • Modely PowerStore 1000X až 9000X kombinují výhody sdíleného podnikového úložiště s možnostmi integrovaného hypervisoru pro provoz aplikací 
 • Provozujte a migrujte transparentně aplikace mezi storage a mezi standardní infrastrukturou dle potřeby. 
 • Integrace kontejnerové softwarové architektury PowerStore s VMware ESXi poskytuje bezkonkurenční integraci provozu a správy mezi úložištěm a virtualizovaným výpočetním prostředím 

 

V případě zájmu se můžete obrátit na tým divize Dell Technologies společnosti DNS a.s.