Produktová snídaně DNS: HPE ProLiant Gen11

Produktová snídaně DNS: HPE ProLiant Gen11
Termín: Úterý, 4. 6. 2024 - 09:30 - Úterý, 4. 6. 2024 10:30
 
 

Stručný přehled portfolia – servery HPE ProLiant Gen11

Vážení partneři,

rádi bychom vás srdečně pozvali na nadcházející produktovou snídani s názvem "Stručný přehled portfolia – servery HPE ProLiant Gen11". Tento seminář je zaměřen na poskytnutí komplexního pohledu na nejnovější technologické inovace a aktuální nabídku produktů společnosti HPE.

Co můžete očekávat:

  • Novinky v technologiích: Procesory, paměti, storage, management a další. Budeme se detailně zabývat nejnovějšími technologickými trendy a inovacemi, které formují současný trh s IT.
  • Přehled portfolia po jednotlivých řadách: Zjistíte, které modely jsou nově k dispozici, které byly aktualizovány a jaké změny můžete očekávat ve funkčnosti a výkonu.
  • Co pro partnery DNS nejen k serverům nabízí: Neomezené možnosti spolupráce s naší firmou. Od validních konfigurací přes projektové ceny až po instalační služby a Demo Lab. Naše nabídka je široká a přizpůsobená vašim potřebám.

 

Tato akce je určena především obchodníkům, kteří chtějí prohloubit své znalosti o HPE a DNS službách a získat komplexní přehled o dostupných možnostech.