Motivační program: Vyrazte s Hitachi Vantara na jízdu čerstvým sněhem.

Motivační program: Vyrazte s Hitachi Vantara na jízdu čerstvým sněhem.
Termín: Pátek, 1. 3. 2024 - 10:52
Místo:Rakousko Schladming
 
Kontakt:Marcela Budějská
mbudejska@dns.cz
+420 724 222 173
 
Divize:Hitachi

Pro naše obchodní partnery jsme připravili motivační program. Odměníme lyžařským zájezdem pět nejlepších partnerů dle celkového obratu u divize Hitachi. (1.–2. místo 2 osoby, 3. – 5. místo 1 osoba), kteří s námi vyrazí na oblíbený „all inclusive“ pobyt do Rakouska v březnu 2024. (Termín bude upřesněn.)Pro účastníky je zajištěno ubytování, stravování, skipass.

Soutěžit budeme v jedné kategorii, kterou je celkový obrat u divize Hitachi.

Všeobecná pravidla: 

  • Platnost akce: 01.05.2023 - 28. 02.2024
  • Měřeným ukazatelem je celkový obrat u divize HITACHI.
  • Akce se vztahuje pouze na nové zákazníky Hitachi (Net New Customer) a vyhodnocení bude měřeno součtem celkových obchodů pro tyto nové zákazníky. 
  • Novým zákazníkem je zákazník, u kterého není evidován za poslední 3 roky prodej.
  • Akce se vztahuje na všechny produkty HITACHI (storage,…) objednané od společnosti DNS za standardních obchodních podmínek do 28.2.2024.
  • Akce se nevztahuje na upgrady a maintenance.
  • Akce je určená pro České a Slovenské partnery.


Lyžařský resort Schladming

Malebné štýrské městečko, kde můžete potkat třeba Arnolda Schwarzeneggera nebo hvězdy závodů Světového poháru v lyžování. Pokud vás baví členité, náročné sjezdovky, skvěle upravené tratě, nefalšovaná zábava a dobré jídlo, pojeďte s námí právě sem – do rakouské rekreační oblasti Schladming – Dachstein. Luxusní lyžařská oblast v okolí města Schladming spojuje čtveřici areálů Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm. Její výhodou jsou severní orientace svahů a nezvykle výkonné zasněžování sjezdovek.

Marketingový projekt je určen výhradně pro český trh. Odměny nebudou zasílány dlužníkům se závazky po lhůtě splatnosti. Změna pravidel vyhrazena. Vzhledem k rozsahu celého projektu nelze poskytovat žádné individuální výjimky z pravidel.  


Na skvělý lyžařský zážitek se těší tým Hitachi!

Veškeré výhody partnersvtí s Hitachi naleznete na našem webu zde: https://hitachi.dns.cz/partnersky-program-hitachi-vantara-dns-distributor/

Téma: Motivační program