Motivační akce HPE: Wagrain 2024

Motivační akce HPE: Wagrain 2024
Termín: Sobota, 13. 1. 2024 - 00:00 - Úterý, 16. 1. 2024 00:00
Místo:Lyžařský resort Wagrain
 
Kontakt:Kristýna Doubková
kdoubkova@dns.cz
+420 724 222 151
 

Obchodování s DNS je radost! Pojeďte s námi na lyžařský pobyt do střediska Wagrain.

Odměníme devět nejlepších partnerů dle celkového obratu u divize HPE (3 nejlepší z každé HPE partnerské kategorie: 1. a 2. místo – 2 osoby, 3. místo – 1 osoba) a největší obchod GreenLake (1 osoba), kteří s námi vyrazí na oblíbený „all inclusive“ pobyt do Rakouska v termínu 13. až 16. ledna 2024. Pro účastníky je zajištěno ubytování v alpském chaletu, stravování, skipass.

SOUTĚŽIT BUDEME CELKEM VE TŘECH KATEGORIÍCH DLE HPE CERTIFIKACE!

  1. Gold
  2. Silver
  3. Business a proximity

Kde: Wagrain jako jeden z regionů patří do lyžařského areálu Salzburger Sportwelt Amadé. Salzburger Sportwelt Amadé je jeden z nejdynamičtějších regionů v Alpách s velkým počtem nejmodernějších lanovek a vleků. Nabízí rozmanitou nabídkou sjezdovek s tradičními horskými chatami a hotely. Salzburger Sportwelt Amadé můžeme pro přehlednost rozdělit do pěti lyžařských regionů: Radstadt-Altenmarkt, Eben im Pongau, Filzmoos, Flachau-Wagrain-St.Johann a Zauchensee-Flachauwinkel-Kleinarl. Každý lyžař si v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé najde pro sebe tu vhodnou sjezdovku. Salzburger Sportwelt Amadé připravil mírné svahy pro začátečníky a děti, obtížné FIS sjezdovky pro zdatné lyžaře a sjezdy hlubokým sněhem pro milovníky freeride jízdy. Velkou předností jsou bezesporu i moderní sněhová děla, která prodlužují lyžařskou sezonu v oblasti Salzburger Sportwelt Amadé až do pozdního jara.

VŠEOBECNÁ PRAVIDLA

Platnost akce: 01.04. - 31. 12. 2023

Podmínky: Měřeným ukazatelem je celkový obrat u divize HPE. Letos přidáváme novou kategorii a tou je největší obchodní případ GreenLake. Akce se vztahuje na všechny produkty HPE (servery, storage, služby) objednané od společnosti DNS za standardních obchodních podmínek.

Marketingový projekt je určen výhradně pro český trh. Odměny nebudou zasílány dlužníkům se závazky po lhůtě splatnosti. Změna pravidel vyhrazena. Vzhledem k rozsahu celého projektu nelze poskytovat žádné individuální výjimky z pravidel.

Na skvělý lyžařský zážitek se těší tým divize HPE / DNS!

____________________________________________________________________________________________________________________________

Našim partnerům umíme distribuovat téměř vše ze současného portfolia HPE a kromě toho nabízíme kompletní podporu. Ať už se jedná o servery (např. ProLiant, Synergy, Simplivity), storage (např. 3PAR, MSA, StoreVirtual), datecenter networking (např. FlexFabric, Arista), software, příslušenství a infrastrukturu.