Zelená pro vaši IT infrastrukturu-Záznam z webináře

08. 11. 2023Aktuality

Zelená pro vaši IT infrastrukturu-Záznam z webináře

Je vaše firma zodpovědná vůči přírodě? Zajímá vás, kolik vaše datové centrum vyprodukuje emisí CO2, a jak je můžete snížit? O klimatické změně a dopadu našeho chování na ekologii se hovoří stále častěji. Naštěstí si svůj vliv řada firem uvědomuje a snaží se své chování změnit.

Abychom je ještě více podpořili, připravili jsme vzdělávací webinář, ve kterém poradíme, jak mohou svá datová centra dekarbonizovat.

Webinář: Hitachi Vantara – zelená pro vaši IT infrastrukturu
Délka: cca 45 minut
Cena: zdarma

Zkratka ESG (Environmental, Social and corporate Governance) je v současnosti vnímáno jako buzzword, ale přitom má stále své opodstatnění. Zodpovědný přístup firem k přírodě, lidem a řízení je zásadní pro úspěch v dnešní době.

Připravili jsme proto speciální webinář, ve kterém se zaměříme na část „Enviromental“. Během webináře vám vysvětlíme, jak datové úložiště Hitachi Vantara VSP může významně pomoci s budováním „zeleného“ datového centra. Implementace moderních ekologických technologií ve spojení se zjednodušením, konsolidací a automatizací může přinést významné úspory a snížení emisí CO2 v datových centrech. 

Redukce emisí CO2 je nejen možná, ale také ekonomicky výhodná. Rádi vám na webináři poskytneme bližší informace.

Záznam z webináře obdržíte po vyplnění formuláře níže. Webinářem vás provede specialista z Hitachi, Lukáš Bělovský.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O společnosti Hitachi Vantara
Společnost Hitachi Vantara se již více než deset let zaměřuje na snižování uhlíkové stopy svých systémů a nabízí řešení pro snižování emisí CO2 v datacentrech. Hitachi Vantara je také jediným dodavatelem úložišť, jejichž výrobky jsou certifikovány organizací Carbon Footprint for Products. Cíle společnosti Hitachi jsou stát se do roku 2030 globální společností s uhlíkovou neutralitou a dosáhnout uhlíkové neutrality ve všech částech svého hodnotového řetězce do roku 2050.

Registrace

Zelená pro vaši IT infrastrukturu-Záznam z webináře

Partner/Uživatel souhlasí s tím, že společnost DNS a.s. může předat Vaše kontakty jakékoliv společnosti, kterou ovládá, je ovládána (ať už přímo nebo nepřímo) nebo společnosti, která je společně kontrolována mateřskou společností společnosti DNS.