"Zajistěte si kybernetické zotavení s IBM FlashSystem: Garance obnovy do 60 sekund!"

07. 02. 2024Aktuality

Záruka kybernetického zotavení IBM FlashSystem je určena pro každého, kdo si zakoupí nové pole Flashsystem s odbornou péčí IBM Storage a IBM Storage Insights Pro. S tímto balíčkem IBM garantuje obnovení bodu obnovy SafeGuarded Copy (neměnný snímek) do 60 sekund nebo méně. Pokud se nepodaří SafeGuarded Copy obnovit do 60 sekund, poskytuje Cyber Recovery Guarantee 40 hodin odborné péče IBM pro nápravu a řešení problémů.

Naplánujte si schůzku ještě dnes a zjistěte, jak můžete pomoci zajistit odolnost svého podniku pomocí naší záruky Cyber Recover na výkonném, cenově dostupném, udržitelném a odolném poli FlashSystem. Můžete také absolvovat naše bezplatné hodnocení kybernetické odolnosti, abyste se ujistili, že je vaše organizace plně připravena čelit jakékoli potenciální hrozbě.

Odhalte kybernetické hrozby dříve, než nastanou!


Na rozdíl od tradičních úložných polí nabízí pouze IBM FlashSystem funkci inline poškození dat, při níž se strojové učení používá k monitorování vzorců dat a hledání anomálního chování, které svědčí o kybernetické hrozbě. Odtud může IBM FlashSystem spolu s IBM Storage Insights spustit autonomní reakce, jako je upozornění nebo aktivace ITSM playbooku, aby se minimalizovaly dopady přímého útoku na vaše data.