Vyzkoušejte vysoce výkonné flash úložiště Hitachi Vantara VSP E590

15. 11. 2023Aktuality

Vyzkoušejte vysoce výkonné flash úložiště Hitachi Vantara VSP E590

Technologie flash disků přináší do světa úložišť dat velmi nízkou latenci a vysokou propustnost, které dokáží zrychlit kritické aplikace. Hitachi Vantara VSP E590 patří mezi špičková flash úložiště na trhu využívající NVMe disky. A nyní máte jedinečnou příležitost si ho vyzkoušet na vlastní infrastruktuře!

Model VSP E590 staví na nejmodernějších NVMe discích a díky tomu dosahuje latence pouhých 66 mikrosekund. To je až o 80% rychlejší odezva oproti starším SSD diskům. Kapacita až 30 TB s možností dalšího navýšení pokryje i rostoucí objemy dat. Enterprise funkce jako šifrování, deduplikace nebo vysoká dostupnost zajišťují bezpečnost a spolehlivost 24/7 provozu. To vše se 100% garancí dostupnosti dat.

Zapůjčením si můžete VSP E590 otestovat ve vaší infrastruktuře a na reálných datech. Přesvědčte se na vlastní oči o rychlosti a výkonu tohoto špičkového řešení a jeho přínosu pro vaše aplikace. Nasaďte jej místo stávajících diskových polí a změřte rozdíl.

V případě zájmu nás kontaktujte pro dohodnutí podrobností níže ve formuláři nebo se obraťte na kolegu jnajemnik@dns.cz.

Registrace

Vyzkoušejte vysoce výkonné flash úložiště Hitachi Vantara VSP E590

Partner/Uživatel souhlasí s tím, že společnost DNS a.s. může předat Vaše kontakty jakékoliv společnosti, kterou ovládá, je ovládána (ať už přímo nebo nepřímo) nebo společnosti, která je společně kontrolována mateřskou společností společnosti DNS.