VYUŽÍVEJTE SLUŽEB VAD DISTRIBUTORA!

14. 06. 2021Aktuality

VYUŽÍVEJTE SLUŽEB VAD DISTRIBUTORA!

rádi bychom vám nabídli služby distributora s přidanou hodnotou. Zkušený, vzdělaný, flexibilní a léty prověřený tým je připraven pro vás připravit nabídku na míru za nejlepší možné ceny. Jsme efektivní a nabídku pro vás připravíme ve velmi krátkém čase. Nakupujte u nás a využívejte všech výhod spolupráce s distributorem s přidanou hodnotou.

HLAVNÍ BENEFITY:

• Nejlepší ceny produktů a služeb na zákazníkem požadované konfigurace.
• Konfigurace bez kompromisů opravdu šitá na míru zákazníkovi.
• Možnost využít služeb technických konzultantů a presales pro nalezení optimálního řešení.

S HPE TÝMEM DNS SNADNO VYTVOŘÍTE NEJVÝHODNĚJŠÍ OBCHODNÍ NABÍDKY:

Spolupráce s naším týmem vám zaručí navržení té nejvýhodnější konfigurace dle přání a potřeb vašeho zákazníka. Nevyužíváme „nejoblíbenější“ předpřipravené konfigurace, neděláme kompromisy, ale navrhujeme řešení dle vašich skutečných potřeb a požadavků. Jsme připraveni dělat nabídky i na opravdu malé zakázky. Jeden server? Jistě! Malé diskové pole? Velmi rádi. Přinesme společně přidanou hodnotu také pro malé a střední podniky a do celého SMB. Využít služeb value add distributora DNS může opravdu každý. Získejte tak výhodu pro váš business!

POMŮŽEME VÁM S FINANCOVÁNÍM!

Jednou z největších výzev, kterým malé a střední podniky čelí, je schopnost zajistit poskytování komplexních IT služeb jen v rámci malého IT týmu a s omezeným rozpočtem. Nabízíme pomoc při výběru finančních řešení zajišťujících jednoduchost a ekonomickou efektivitu, kterou zákazníci hledají. Využijte nyní i časově omezenou nabídku na možnost financování s 0% navýšením.

VYUŽÍVEJTE SLUŽEB HPE TÝMU DNS A SBÍREJTE BODY V PROGRAMU ENGAGE&GROW.

Účelem programu Engage&grow je odměnit obchodníky partnerů za jejich zapojení, vzdělávání a prodej produktů a služeb HPE. Partneři získávají body za dokončený prodej a školení. Body jsou převedeny na peníze a vloženy na individuální kreditní karty Engage&grow, které v rámci programu obdržíte. Zapojte se ještě dnes.