Kvartální setkání: září 2025

23. 09. 2025Lifestyle

Kvartální setkání: září 2025

Další "kvartálko" je za námi a tady je krátké ohlédnutí! 

V září jsme se vydali do krásného prostředí Hotelu Luna, kde jsme během dvou dnů spojili práci, týmového ducha i zasloužený odpočinek.

Dopoledne patřilo oficiálním prezentacím, ve kterých jsme sdíleli novinky a chystané organizační změny. Připojil se k nám i Hynek Tyl, majitel technologické skupiny eD group, do které patří i DNS a.s.

Odpoledne jsme se přesunuli do hravější nálady – čekala nás týmová hra Osadníci Luny. Vítězem se stal tým Kolonisté 42, ale hlavní výhrou byla pro všechny hodnota, která z hry jasně vyplynula: DŮVĚRA. A tu v DNS bereme jako základ našeho společného úspěchu. 

Večer jsme si užili v táborové atmosféře u ohně s kytarou a známými písněmi. Byl to čas nejen pro zábavu, ale hlavně pro společné povídání, sdílení zážitků a posilování týmové soudržnosti. Právě tyto chvíle mimo pracovní agendu nám umožňují lépe se poznat i v osobní rovině, navázat nové vztahy a utužit ty stávající.

Druhý den ráno se pak ti odvážnější pustili do otužileckého ponoru v jezeře – skvělá ukázka toho, že když se v DNS něco dělá, tak pořádně! 

Kvartální setkání nám znovu ukázalo, že DNS není jen o technologiích a projektech, ale hlavně o lidech, spolupráci a důvěře.

Díky všem, kteří byli u toho – už teď se těšíme na další ročník!