Kompaktní, silný a bezpečný. Nový HPE ProLiant MicroServer Gen11

28. 06. 2024Aktuality

Kompaktní, silný a bezpečný.  Nový HPE ProLiant MicroServer Gen11

HPE představilo nejnovější přírůstek do prestižní řady serverů ProLiant. MicroServer Gen11 je základní, bezpečný a výkonný model osazený špičkovými technologiemi.

Je navržený pro malé podniky, nebo pobočky, které potřebují spolehlivý, snadno ovladatelný a cenově dostupný server pro provoz základních aplikací. Tento kompaktní model je ideální pro kanceláře s omezeným prostorem a nabízí výkonné řešení pro jednoduché úlohy, jako jsou souborové a tiskové služby, webhosting, nebo základní databázové aplikace. Integrovaný iLO 6 servisní procesor poskytuje pokročilé nástroje pro správu a zajišťuje stejnou úroveň bezpečnosti jako mají ProLiant servery.

Základní parametry:

  • Intel Xeon E-2400
  • 4x DDR5 paměťový slot
  • Intel VROC SATA Software RAID
  • 4x pozice pro LFF pevné disky
  • iLO 6 servisní procesor

 

HPE ProLiant MicroServer Gen11 může být skvělou volbou pro uživatele, kteří hledají cenově dostupný, ale výkonný server. Jeho kompaktní rozměry a nízká hlučnost ho činí ideálním pro malé kancelářské prostory. Jeho snadná ovladatelnost a servisovatelnost znamená, že i podniky bez vlastního IT oddělení mohou tento server snadno spravovat a udržovat.

Více informací naleznete zde: https://www.hpe.com/psnow/doc/a50007028enw.HTML?jumpid=in_pb-psnow-red

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Našim partnerům umíme distribuovat téměř vše ze současného portfolia HPE a kromě toho nabízíme kompletní podporu. Ať už se jedná o servery (např. ProLiant, Synergy, SimpliVity), storage (např. Alletra, MSA, Primera), datecenter networking (např. FlexFabric, Arista), software, příslušenství a infrastrukturu.