Kde argumentovat parametry nestačí

31. 05. 2024Aktuality

Kde argumentovat parametry nestačí

Disková pole Block Storage MP, nebo také Alletra MP, již dokázala přesvědčit nejednoho uživatele, že jsou více než jen stroji na ukládání dat. Tento systém najde své uplatnění všude tam, kde je vyžadována rychlost, odolnost a flexibilita.

Ať už je uživatelem malý podnik nebo globální korporace, Block Storage MP poskytuje jistotou na jejich cestě digitální transformací. Toto pole ale není jenom o hardwarových parametrech. Nejsou to pouze terabajty, milisekundy a IOPsy. Za řešením Block Storage MP se skrývá mnohem více. Dává svým uživatelům jistotu dostupnosti dat, efektivity ukládání dat, nebo možnost monetizace starého hardwaru. Pojďme se podívat na podpůrné programy určené pro HPE Block Storage MP.

Vyměňte starou storage za novou

Prodejte svému zákazníkovi nový Block Storage MP systém a vraťte do HPE jeho staré diskové pole. V rámci Trade-In dostanete bonus, který se, za určitých podmínek, může vyšplhat na více jak 10 000 USD.

Držte data v bezpečí jako v pevnosti

Garance 100% dostupnosti dat. Rozptylte zákazníkovi obavy, že se nedostane ke svým datům. Block Storage MP poskytuje garanci dostupnosti dat. HW architektura ve spojení s cloud-based správou je natolik vyladěná, že se uživatel nemusí bát neplánovaných výpadků způsobených prostředky pole. A pokud i přesto nastanou, HPE vyplatí kompenzaci.

Ukládejte víc, starujte se míň

Store More garance. Block Storage MP je vybavený propracovaným deduplikačním a kompresním algoritmem, který patří k tomu nejefektivnějšímu na trhu. Nechte si od HPE spočítat a garantovat redukční poměr uživatelských dat předem a ušetřete za kapacitu. Pokud poměr pak reálně systém nedosáhne, HPE vyplatí kompenzaci.

Co je v domě, to je pro mě

All-inclusive licencování. Block Storage MP poskytuje all-inclusive licencování. Veškerá softwarová výbava je v ceně systému. Uživatel se nemusí starat, jestli má zalicencovanou a otevřenou funkčnost A nebo B, protože ji prostě má. A pokud je zde nějaká vyjímka, jako třeba licence pro šifrování disků, dostane ji uživatel zdarma.

Kdo to jednou zkusil, nechce jinak

Nechte zákazníka vyzkoušet si Block Storage MP po dobu 30 dní bez rizika. Pokud nebude zcela spokojen s výhodami a možnostmi systému, udělá HPE maximu k nápravě. V krajním případě je možné storage vrátit.

Neváhejte se nás zeptat na podrobnosti jednotlivých programů. Rádi vám je zodpovíme. Kontaktujte pnovotny@dns.cz

Více o produktu najdete na našem MarketPlace: https://marketplace.dns.cz/hpe-greenlake-for-block-storage-mp-4p.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Našim partnerům umíme distribuovat téměř vše ze současného portfolia HPE a kromě toho nabízíme kompletní podporu. Ať už se jedná o servery (např. ProLiant, Synergy, SimpliVity), storage (např. Alletra, MSA, Primera), datecenter networking (např. FlexFabric, Arista), software, příslušenství a infrastrukturu.