Huawei CloudCampus

07. 03. 2022Aktuality

Huawei CloudCampus

Huawei CloudCampus je ucelené řešení podnikové komunikační infrastruktury jako celku a klade důraz na integraci nejmodernějších standardů a postupů pro vybudování podnikových komunikačních sítí včetně podpory procesů pro automatizaci nebo integraci IoT. CloudCampus poskytuje plně škálovatelné řešení od jednoduchých sítí malých společností až po robustní systémy výrobních závodů. Správa a nasazení technologií využívajících učící se technologie umělé inteligence pomáhá nejen při rozšiřování komunikační infrastruktury, ale i při samotném provozu a řešení neobvyklých situací.

Přehledně si všechna řešení Huawei CloudCampus můžete virtuálně vyzkoušet v této zajímavé aplikaci: 

https://e.huawei.com/topic/huaweicampus/en/index.html

Ať přijdeme kamkoli, první, po čem se sháníme, bývá wi-fi. Nárůst počtu uživatelů a současně také nárůst nároků na kvalitu a rychlost připojení, klade před současné bezdrátové sítě zcela nové požadavky. Odpovědí nejen na současné, ale i budoucí potřeby kampusových sítí je řešení CloudCampus od společnosti Huawei. To najde uplatnění zejména v univerzitních areálech, ale také v budovách velkých korporací, a dokonce i v menších metropolitních sítích. Jde o řešení, postavené na pokročilých bezdrátových přístupových bodech AirEngine Wi-Fi (standard 802.11ax) a extrémně robustní infrastruktuře, včetně chytrého síťového managementu využívajícího prvky umělé inteligence. Díky tomu je Huawei CloudCampus skutečnou vstupenkou nejen do bezdrátového světa.

  • Jednotný vysokorychlostní přístup (All-Gigabit Speeds) 
    CloudCampus poskytuje uživatelům v rámci kampusových sítí jednotný přístup s gigabitovou propustností ať se jedná o drátové nebo bezdrátové připojení, IoT nebo all-optical přenos včetně super rychlého přechodu do cloudu. To umožňuje sjednotit a plně zabezpečit přístup uživatelů, internetu věcí, různým cloudovým aplikacím a rovněž i přístup k datovým centrům a to vše s vysokou šířkou přenášeného pásma, která zajistí uživatelům bezproblémové využívání moderních aplikací a komunikačních nástrojů.
  • Inteligentní správa (One Hop to Cloud and Beyond)
    CloudCampus detekuje identity jednotlivých uživatelů, identifikuje aplikace a rozpoznává hrozby v reálném čase, čímž vytváří ideální systém na úrovni celého kampusu s konzistentními zásadami pro uživatele, deterministickým prostředím aplikace a zabezpečeným přístupem k internetu věcí.
  • Autonomní řízení (All-New Network O&M with AI)
    Nasazením systému AI pro analýzu provozu a přístupu v reálném čase dokáže CloudCampus vybudovat cloudový systém komunikační infrastruktury společnosti, který poskytuje velice přehledné a jednoduché automatizované nasazení nových aplikací a služeb pro dané skupiny uživatelů a to v rámci celého kampusového prostředí (LAN i WAN).

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.