Hitachi Vantara představuje výhody kvalitního partnerství.

18. 04. 2023Aktuality

Hitachi Vantara představuje výhody kvalitního partnerství.

Objevte výhody spolupráce se společností DNS a Hitachi Vantara, které pomáhají zákazníkům optimalizovat a sjednotit jejich infrastrukturu od lokálních až po privátní, hybridní a multicloudová prostředí.

Hitachi Vantara je předním poskytovatelem datových řešení a technologií pro firemní zákazníky po celém světě. Společnost nabízí širokou škálu produktů a služeb v oblasti ukládání dat, Big Data, internetu věcí (IoT), cloudových řešení, umělé inteligence a dalších oblastí. Společnost DNS jako exkluzivní distributor Hitachi Vantara pro ČR a Slovensko svým partnerům pomáhá zajistit od technické, konfigurační a logistické podpory až po flexibilní přístup a pomoc s profinancováním velkých projektů.

Výhody partnerství:

  • Nabízí modely, které vycházejí vstříc potřebám menších i středních firem, a to na bázi stejné technologie, jakou používají i ti největší zákazníci

  • Hitachi nedodává žádné produkty a služby napřímo a vždy využívá distributora a svého partnera k dodávkám svých projektů, a tím umožňuje partnerům, aby dodali maximální množství svých služeb koncovým zákazníkům. 

  •  Hitachi i s podporou DNS zajišťuje kvalitní produktové a obchodní vzdělávání díky své online školicí platformě, ale i díky v ČR umístěnému autorizovanému školicímu centru, kde si lze reálně osahat i top modely diskových polí, jako je třeba řada VSP 5000. 

  • Možnost zapůjčení demo produktů Hitachi a předprodejní i poprodejní podpora našich specialistů. Přístup k demo produktům pro účely Proof of Concept, u větších projektů lze po domluvě využít přímo laboratoří společnosti Hitachi. 

  •  Partner má možnost využít zajímavého back-end rabat programu a marketingových fondů a další motivačních programů

  •  Partneři mohou postupně dosáhnout partnerské úrovně Discover, Member, Premier, Elite partner.

  • Společnost DNS poskytuje novým partnerům významnou podporu v oblasti vzdělávání, certifikací, ale i při dodávkách certifikovaných servisních a instalačních služeb, které partnerům do začátku pomohou s dodávkou projektů jejich koncovým zákazníkům, alespoň do doby, než se sami stanou plně certifikovaným partnerem.

 

Staňte se obchodním partnerem Hitachi Vantara!

Pro více informací k partnerství kontaktujte přímo náš tým https://hitachi.dns.cz/kontakt-hitachi/Další informace k produktům a partnerství lze také najít na našem webu hitachi.dns.cz.