Hitachi Vantara předávala ocenění v rámci soutěže Chytrá města 2022

14. 12. 2022Aktuality

Hitachi Vantara předávala ocenění v rámci soutěže Chytrá města 2022

Ke konci roku proběhlo opět očekávané slavnostní vyhlášení vítězů 6. ročníku soutěže Chytrá města pořádané pod záštitou Smart City Innovation Institutu. Jako výhradní distributor společnosti Hitachi Vantara pro ČR a SK jsme potěšeni vám oznámit, že Hitachi Vantara je hrdým partnerem této soutěže a měla tu čest předat ocenění v kategorii Osobnost pro soukromý sektor v oblasti chytrých řešení , kterým se stal Ing. Jiří Kůs, předseda Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a spoluzakladatel nanoSPACE. Ocenění přebírala dcera pana Kůse v zastoupení.

Ještě jednou gratulujeme všem vítězným projektům soutěže Chytrá města 2022.

Až do ledna 2023 můžete navštívit výstavu finalistů soutěže Chytrá města 2022. V rámci výstavy si můžete prohlédnout nejen finalisty, ale také vítězné projekty a chytrá řešení v jednotlivých kategoriích. Výstavu naleznete na CIIRC (Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky) na adrese Jugoslávských partyzánů 3, Praha.


Foto: SCII / SMART CITY INNOVATIONS INSTITUT Vyhlášení finalistů VI. ročníku soutěže Chytrá města 2022
 

Soutěž Chytrá města je klíčovou soutěží svého druhu v České republice. Jejím hlavním cílem je identifikace, hodnocení a podpora realizace konkrétních projektů a dlouhodobých strategií v rámci problematiky chytrých měst (Smart City). Soutěž je určena nejen pro města, ale také obce či kraje, které se chtějí zapojit do sdílení dobré praxe při využívání postupů a trendů při dlouhodobě budované koncepci Smart City. Soutěž je každoročně pořádána nevládní neziskovou organizací Smart City Innovations Institut, z.ú., za významné podpory Ministerstva pro místní rozvoj ČR, které je současně také vyhlašovatelem jednotlivých ročníků, včetně letošního VI. ročníku.

 

Více informací o soutěži zde:
https://www.soutezchytramesta.cz/news/slavnostn%C3%AD-předáván%C3%AD-oceněn%C3%AD-v%C3%ADtězům-soutěže-chytrá-města-2022

 

Tisková zpráva SCII na LInkedIn
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7004437049223086080/

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na hitachi@dns.cz.