Garland Technology a DNS podepsali distribuční smlouvu pro Česko a Slovensko

18. 01. 2022Aktuality

Garland Technology a DNS podepsali distribuční smlouvu pro Česko a Slovensko

Praha, 18. ledna 2022 - Garland Technology, lídr v oblasti Network TAP (test access point) a Packet Broker řešení oznamují partnerství s předním českým distributorem DNS.

“Je pro nás skvělé doplnit naše bezpečnostní portfolio o řešení od společnosti Garland, jejich high-end technologie a skvělé ceny přinesou vysokou přidanou hodnotu naším partnerům.”, říká Head of Cyber Security Jan Nguyen z DNS.
 
Garland Technology se již několik let soustředí na rozvoj byznysu prostřednictvím strategických partnerství po celém světě. Spolupráce s distributorem DNS poskytuje přidanou hodnotu po prodejní i technologické stránce, což pramení z jejích hlubokých znalostí trhu a nejvyššího technologického zázemí.”, říká spoluzakladatel Garland Technology, Chris Bihary. “Naše technologická spolupráce s klíčovými výrobci z portfolia DNS, jakými jsou CheckPoint, Fortinet a GreyCortex přinese partnerům kompletní bezpečnostní řešení jejich IT projektů.”, doplňuje.

 

O Garland Technology
Garland Technology je přední světový výrobce TAP zařízení, lídr v oboru IT a OT síťových řešení pro podniky, kritickou infrastrukturu a veřejný sektor po celém světě. Od roku 2011 konstruuje a vyrábí jednoduché, spolehlivé a cenově dostupné síťové TAP a Network Packet Brokers v Richardsonu v Texasu. Garland Technology zajišťuje úplnou viditelnost sítě tím, že poskytuje kompletní platformu síťových testovacích přístupových bodů (TAP) a produktů brokerů paketů. Potřebujete-li pomoc s identifikací správných řešení viditelnosti sítě IT/OT pro velké i malé projekty, nebo se chcete dozvědět více o vynálezci první obtokové technologie, navštivte GarlandTechnology.com