DNS představuje svou novou identitu distribuce pro budoucnost

13. 10. 2022Aktuality

DNS představuje svou novou identitu distribuce pro budoucnost

Společnost DNS, jeden z nejvýznamnějších IT distributorů s přidanou hodnotou na českém a slovenském trhu, představuje svou novou vizuální identitu distribuce pro budoucnost. Změny jsou inspirovány rozvojem společnosti, která buduje distribuci založenou na dlouhodobé důvěře mezi partnery.

Od samého začátku vedl každý náš krok k jedinému cíli – pečlivě naslouchat a společně zvolit nejlepší řešení tak, abychom přinášeli našim obchodním partnerům skutečnou přidanou hodnotu na každém novém projektu. 

Našim záměrem je zlepšovat komunikaci, aby nás naši partneři, dodavatelé i kolegové a členové IT komunity, vnímali jako spolehlivé partnery a odborníky. Neměníme tím naše hodnoty, způsob naší práce, ani naše dlouhodobé vztahy. Posilujeme naši značku a rozvíjíme způsob, abychom byli jasně rozpoznatelní, srozumitelní a akční. Inovujeme a modernizujeme, ale zůstáváme čitelní a budujeme dobré vztahy.    

Vytvořili jsme nový design, který je modernější a autentičtější, a zároveň jasně reprezentuje naši vzájemnou vizi a nové cesty. Nedílnou součástí nového vizuálního stylu je nové logo, které se zjednodušilo jeho základem je trojúhelník, který symbolizuje náš posun být vždy o krok napřed a tvořit distribuci pro budoucnost. Zároveň evokuje písmeno D, které navazuje na původní stužku složenou ze tří stran a symbolizující distributora, partnera a vendora. Nepravidelnost působí svěžím, otevřeným dojmem a charakterem, protože naše firma není uzavřená a přijímá nové výzvy. Nová stylizace také využívá zcela jinou typografii a barvy. V rámci nové identity vznikl také systém pro sjednocení log značek spojených s DNS.  

V následujících měsících budeme postupně novými vizuály nahrazovat ty původní. Celý proces by měl být dokončen do konce roku 2022. 

Neděláme revoluci a neměníme směr, věříme, že náš nový design se bude líbit i vám a že se brzy ztotožníte s menší změnou. Jsme to stále my, tým DNS.