DNS Academy presales

20. 10. 2022Aktuality

DNS Academy presales

Distributor DNS uspořádal pro své obchodní partnery další ročník DNS Academy pro presales a konzultanty. Akce se konala 13. – 14. října v krásném prostředí hotelu Kouty.

Program akce byl věnován bezpečnosti, kontejnerizaci, ochraně a dostupnosti dat. V rámci portfolia Dell Technologies byly prezentovány novinky ve storage řešeních PowerStore OS 3.0 a výhody 4. generace PowerMax 2500/8500 s OS10 kolegou Jindrou Vachatou (DNS) a Ondrou Bajerem (Dell). Tomáš Včelička (DNS) nám prozradil novinky 16.generace serverů Dell PowerEdge. A Vladimír Havelka (DNS) s Davidem Průšou (Dell) představili jak na CyberRecovery řešení. 

Kromě Dell technologií a řešení jsme obohatili partnery také o informace v oblasti Kyber bezpečnosti a automatizovaného penetračního testování spol. Pentera, které přednášel náš certifikovaný etický hacker Jan Nguyen (DNS). Detailnější informace o procesorech AMD a jejich optimálním využití nám sdělil přímo zástupce z AMD Krzysztof Luka. Užitečné byly také informace o správě a provozování služeb ve formě kontejnerů s produkty SUSE Rancher a Harvester v podání Marka Kolína (DNS) a Michala Schillera (DNS). A v neposlední řadě jsme se seznámili s produkty a řešeními do datových center Globálního partnera Dellu spol.Vertiv(Emerson) od kolegy Dalibora Eliáše (DNS) a Ivety Pavlíkové (Vertiv).

 

Večer byl pro obchodní partnery připraven zasloužený odpočinkový program v podobě možnosti využití nádherné cedrové sauny s jezerem, vyhřívaných cedrových sudů či arkádových her. A to vše za doprovodu skvělých barmanů z Bugsy´s Baru.

 

Všem přednášejícím i účastníkům děkujeme a těšíme se brzy na viděnou.

DNS tým Dell Technologies