Datoví samurajové: Umění ochrany dat s Hitachi-Seminář

08. 02. 2024Aktuality

Datoví samurajové: Umění ochrany dat s Hitachi-Seminář

Přijměte pozvání na odborný seminář zaměřený na moderní trendy v datových úložištích. Na semináři získáte cenné informace o nejnovějších technologiích pro správu a zabezpečení kritických firemních dat. Dozvíte se o možnostech moderních diskových polí, řešeních pro vysokou dostupnost, ochranu a sdílení dat. Představíme Vám také perspektivní směry jako objektová úložiště a cloudové technologie.

Datum a místo konání:  20. března 2024, 10:00 - 13:00 v SONO Design Hotel, Veveří 113, Brno            

Program semináře:

09:30 - 10:00 Registrace / Cofeebreak

10:00 - 12:15  Záhájení a odborná část

 • Diskové pole jako středobod každého IT  Andrej Gurský, Master Solutions Consultant, Hitachi Vantara

Zásadním aktivem každé firmy jsou v dnešní digitální době zajisté data. V případě, že je zajištěn spolehlivý přístup k datům, může firma fungovat. Pokud tomu tak není, nastává velký problém! Z pohledu IT se soustředění posouvá na zařízení, kde jsou data uložena. Spolehlivost, výkon, efektivita. Jak tyto výzvy naplňují disková pole Hitachi VSP?

 • 100% Kontinuita provozu? Případové studie technologie Storage Metro Cluster Jiří Dražil, Sales director 3S.cz

Není to jen teorie. Služby vysoké dostupnosti na úrovni diskových polí jsou moderním trendem. Reálné zkušenosti zákaznických instalací.

 • Japonská pevnost pro vaše dataAndrej Gurský, Master Solutions Consultant, Hitachi Vantara

Sofistikovaná ochrana dat je komplexní úloha, která rezonuje již od vzniku prvního bitu dat. Je to složitá skládačka puzzle, kde je nutné klást velký důraz na správnou volbu jednotlivých dílků. A také na to, aby do sebe dílky parádně zapadaly. Jeden dílek této skládačky je bezesporu produkční diskové pole a jeho funkce. Co vám může v tomto ohledu nabídnout diskové pole Hitachi VSP? Například nativní ochranu cenných databází, nebo integraci se zálohovacím softwarem.

 • Vítejte ve světě S3 protokolu. A co to vlastně je? Jiří Dražil, Sales director 3S.cz

Rostoucí objemy dat odhalují slabiny klasických přístupů ke sdílení dat typu CIFS a NFS. Protokol S3 je cesta k překonání těchto limitů. Osvoboďte svá data a dejte jim mobilitu nezávislou na konkrétní hardwarové platformě!

 • Objektová storage, aneb váš moderní datový trezor Andrej Gurský, Master Solutions Consultant, Hitachi Vantara

Pojďme se vrátit k puzzle sofistikované ochrany dat. První dílek puzzle máme již položen. Čím jej doplnit, abychom naplnili často diskutované pravidlo 3-2-1 a jeho případná rozšíření a modifikace? Objektová storage je tou správnou volbou. Hitachi Content Platform do puzzle přidává důležité funkce, jako je moderní datový trezor.

 • Obrana proti ransomware? – Imutabilita S3 úložiště jako zbraň proti kyberútokůmJiří Dražil, Sales director 3S.cz                                

Celosvětově každých 10 sekund proběhne úspěšný útok šifrovacím typem viru. Jak chrání data nejrozšířenější zálohovací platforma VEEAM v součinnosti s imutabilitou objektové storage? Aneb záchranný kruh pro Vaše data jako nemodifikovatelná cloudová kopie dat v další lokalitě.

 • Diskuse

 

12:15 - 13:00 Společný oběd

Registrovat se můžete ve formuláři níže.

Účast na semináři Vám přinese tyto hlavní benefity:

 • Přehled o nejnovějších trendech v datových úložištích
 • Informace o konkrétních řešeních pro ochranu a dostupnost dat
 • Možnost konzultace s odborníky na danou problematiku
 • Inspiraci pro optimální nastavení firemní IT infrastruktury
 • Networking s profesionály z oboru
 • Seminář povede tým odborníků ze společnosti Hitachi Vantara. Po teoretické části bude následovat prostor pro diskuzi a konzultace. Závěr setkání je věnován společnému obědu.

 

Těšíme se na možnost předat Vám naše zkušenosti a podělit se o novinky v oblasti datových úložišť. Vaše účast je pro nás důležitá.

Registrace

Datoví samurajové: Umění ochrany dat s Hitachi-Seminář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zásady ochrany osobních údajů.