BETTER TOGETHER - Promo akce VERTIV

10. 05. 2023Aktuality

BETTER TOGETHER - Promo akce VERTIV

Podmínky promo akce Better Together pro partnery

1. OBECNĚ
Promo akce Vertiv™ Better Together (dále jen promo) je časově omezená akce, která nabízí snížené ceny na vybrané SKU. Akce platí od 1. dubna 2023 do 30. června 2023.

2. PARTNEŘI
Promo je určeno pouze pro partnery nakupující vybrané produkty Vertiv přes autorizovaného distributora.

3. PRODUKTY
Promo platí pouze pro vybrané produkty uvedené v této tabulce:

Na produkty jiné než výslovně v seznamu uvedené se toto promo nevztahuje. Promo podléhá dostupnosti produktu a je k dispozici pouze do vyprodání zásob produktů distributora. Toto promo se nedá kombinovat s žádnou jinou nabídkou či promo akcí společnosti VERTIV. 

4. CENA & SLEVA
Finální cena pro partnera vyplývá z cenové nabídky distributora. Při komunikaci uvádějte promo kód: ,BETTER TOGETHER'.
Promo ceny jsou založeny na oficiálním standardním ceníku Vertiv pro partnery v daném regionu a nelze je kombinovat s žádnou další lokální promo nabídkou či dohodou. Ceny podléhají místním regulacím, které mohou zahrnovat další poplatky. Tato promo akce se započítává pro registrované VIP partnery do bonusového programu pro stříbrné, zlaté a platinové partnery. Podmínky přepravy nejsou předmětem této akce. Pro podrobnější informace k přepravě nás, prosím, kontaktujte. 

5. KONEČNÁ USTANOVENÍ
Akce platí od 1. dubna do 30. června 2023, který je posledním dnem pro zadání objednávky. Vertiv si vyhrazuje právo toto promo kdykoli upravit nebo zrušit. Oznámení o tom bude zasláno e-mailem a příslušná změna a zrušení se považuje za konečné a závazné ode dne odeslání oznámení. Je výslovně dohodnuto, že Vertiv si vyhrazuje právo během trvání této akce jednostranně změnit seznam SKU vybraných pro tuto akci, a/nebo kombinace produktů.

6. KONTAKT
Pro podrobnější informace či doplňující otázky, prosíme, kontaktujte Dalibora Eliáše: delias@dns.cz.