Dell Technologies

Dell Technologies

Podnikové technologie Dell Technologies umožňují budovat komplexní výpočetní infrastrukturu malých i velkých organizací. Ke všem technologiím zajišťujeme předprodejní podporu, finanční služby a nabídneme zápůjčky produktů pro testování.

Jsme prvním distributorem s přidanou hodnotou pro kompletní dodávky produktů a řešení Dell Technologies v České republice. Díky těmto dlouhodobým zkušenostem můžete na jedné straně očekávat technologickou vyspělost a spolehlivost a na straně druhé maximální orientaci na pochopení a uspokojení potřeb zákazníka.

 

Produkty Dell Technologies v portfoliu DNS

KONVERGOVANÁ A HYPERKONVERGOVANÁ ŘEŠENÍ

Konvergované platformy PowerEdge MX7000, řešení VxBlock a PowerFlex kombinují výpočetní výkon spolu s redundantním řešením síťové konektivity a datových úložišť. Hyperkonvergované platformy VxRack, VxRail a Nutanix XC jsou jednoduše škálovatelná a spravovatelná softwarově definovaná řešení ideální do moderních podnikových datových center.

 

SERVERY DELL TECHNOLOGIES POWEREDGE

Rodina serverů v řadě 15G a 16G zahrnuje kompletní portfolio tower, rack a blade systémů určené jak pro malé firmy, tak pro rozsáhlá datová centra, poskytující služby tisícům uživatelů.

DATOVÁ ÚLOŽIŠTĚ DELL TECHNOLOGIES

Portfolio datových úložišť Dell Technologies zahrnuje všechny typy All Flash a Hybrid úložných technologií. Pro malé a střední podniky nabízí úložiště z řady PowerVault, NX, Unity a nejmodernější PowerStore. Pro velké podniky a datová centra jsou v nabídce enterprise úložiště PowerMAX nebo specializovaná úložiště scale-out NAS PowerScale (Isilon) a objektová storage ECS (Elastic Cloud Storage).

ŘEŠENÍ PRO OCHRANU DAT

Dell Technologies pokrývá komplexní potřeby pro ochranu podnikových dat. Nabízí řešení pro zálohování, archivaci a obnovu dat na dlouhodobě prověřených technologiích PowerProtect DataDomain, PowerProtect Data Manager, Networker, Avamar a dalších, díky kterým zajišťují ochranu a vysokou dostupnost nejdůležitějších podnikových aplikací. Včetně ochrany proti Cyber útokům s pomocí CyberSecurity řešení.

SÍŤOVÉ TECHNOLOGIE DELL TECHNOLOGIES

Portfolio síťových prvků z řady Dell Technologies Networking nabízí produkty určené pro datová centra, podnikové sítě, hostingová centra a bezdrátové sítě postavená na principech Open Networking. Součástí je síťový operační systém SONiC Enterprise včetně zajímavých nástrojů umožňující automatizaci v procesu konfigurace sítě pomocí Ansible či monitoring sítě za pomoci AI. Na stejném principu nabízí řešení pro optimalizaci datových toků mezi pobočkami, datovými centry a službami běžícími v Internetu postavených na SD-WAN platformě Dell Technologies VEP a VMware VeloCloud, Versa, ADVA.

DELL KONCOVÁ ZAŘÍZENÍ

Do projektů našich partnerů nabízíme široké portfolio klientských zařízení a příslušenství. Od laptopů a desktopů až po výkonné pracovní stanice a terminálová řešení WYSE.

Kontakt

Produkty Dell Technologies a na ně navázané služby zajišťuje divize Dell Technologies. Kompletní kontaktní údaje najdete v záložce kontakty.