Řešení Vertiv nově v nabídce DNS - od PDU až po datové centrum v kontejneru

Domů >> Aktuality >> Řešení Vertiv nově v nabídce DNS - od PDU až po datové centrum v kontejneru

 

Společnost DNS se nově stala autorizovaným distributorem výrobce Vertiv

Praha, 1.června 2021 - DNS a.s., největší distributor s přidanou hodnotou v ČR, rozšířila své portfolio o nové partnerství se společností Vertiv Czech Republic s.r.o., světovým lídrem v navrhování, budování a údržbě kritické infrastruktury, která zajišťuje nepřetržitý provoz důležitých aplikací v datových centrech, optimální výkon a roste s potřebami zákazníků. 

DNS pomocí tohoto partnerství doplňuje nabídku pro datová centra o portfolio řešení v oblasti napájení, chlazení a IT infrastruktury, od scénářů Edge IT až po vybavení datacenter velkých cloudových poskytovatelů.

Společným cílem obou společností je zvyšování počtu spokojených zákazníků na českém a slovenském trhu, kteří spoléhají na platformu Vertiv.

Vertiv je americký výrobce vybavení a poskytovatel služeb pro datová centra se sídlem v Ohiu, jeho široká nabídka začíná řešeními pro napájení a chlazení, dále obsahuje samostatná datová centra VRC-S o velikosti standardního racku a pro největší zákazníky nabízí instalace kontejnerových datových center „na klíč“. Svým záběrem tedy uspokojí každého zákazníka.
Po celém světě Vertiv zaměstnává více než 20 000 zaměstnanců a provozuje 15 výrobních závodů.

„Partnerstvím se společností Vertiv doplňujeme DNS nabídku v oblasti datových center o kompletní řešení non-IT technologií. Těšíme se na nové projekty a výzvy, které nám Vertiv umožní s našimi partnery řešit.“ krátce shrnuje Stanislav Rampas, Product Manager řešení Vertiv.

 

 

Kontaktní formulář