Představujeme novou identitu DNS

Domů >> Aktuality >> Představujeme novou identitu DNS

 

Vážení obchodní partneři,

vážíme si naší vzájemné spolupráce, Vaší přízně a zájmu o dění u nás v DNS, a proto Vám představujeme naši novou vizuální identitu, co se změní a jak se to dotkne právě Vás. 
 

Budujeme distribuci založenou na dlouhodobé důvěře mezi partnery a neustálém zlepšování schopností našich lidí. Pečlivě nasloucháme a společně dokážeme zvolit to nejlepší řešení tak, abychom Vám přinášeli skutečnou přidanou hodnotu na každém novém projektu. 
 
Našim záměrem je zlepšovat komunikaci, abyste nás vy, naši partneři, dodavatelé i kolegové a členové IT komunity, vnímali jako spolehlivé partnery a odborníky. Neměníme tím naše hodnoty, způsob naší práce, ani naše dlouhodobé vztahy. Posilujeme naši značku a rozvíjíme způsob, abychom pro Vás byli jasně rozpoznatelní, srozumitelní a akční. Inovujeme a modernizujeme, ale zůstáváme čitelní a budujeme dobré vztahy. 
 
Níže nabízíme podrobnosti, co od nás můžete v budoucnu očekávat, kdo jsme a jak se změní naše komunikace. Zároveň oceníme Vaše náměty a zpětnou vazbu, co Vám chybí, co bychom mohli zlepšit apod. Spojte se přímo s námi nebo s kýmkoliv z našich zaměstnanců, se kterými pravidelně komunikujete.

Nové logo navazuje na stávající, dodává mu však moderní a nadčasový vzhled. Věříme, že nás v něm stále poznáte, zároveň neutíkáme do přílišného inovátorství, které by mohlo rychle zestárnout. Nejvýraznější změna je ve znaku loga. Trojúhelník reprezentuje posun a pohyb kupředu a evokuje písmeno D. Nepravidelnost působí svěžím, otevřeným dojmem a charakterem, protože naše firma není uzavřená a přijímá nové výzvy. Pro snadnější vysvětlení jsme připravili jednoduché video.

podívat se na video

 

 

Claim „Tvoříme distribuci pro budoucnost.“ vystihuje naši vizi. Takovou distribuci, která bude vždy o krok napřed a umožní Vám, našim partnerům a dodavatelům, úspěšně realizovat projekty různé velikosti a náročnosti. Zároveň „Jsme distributor s přidanou hodnotou.“, což nás jasně řadí do VAD kategorie a odlišuje nás od objemové (volume) distribuce.

      

I dalším grafickým prvkům jsme věnovali pozornost. Barevná paleta využívá sytější odstíny černé a modré, a doplňkové barvy pro zvýraznění určitých prvků. Modrá barva zastupuje vztahy a je spojovaná se spolehlivostí, klidem, profesionalitou a technologiemi. Typografie využívá moderní a univerzální písma oblíbená u společností zaměřených na technologie a vývoj, a postupně změníme veškeré prvky naší komunikace. Budeme je pravidelně aktualizovat a chystáme se spouštět nové kanál

 

Co od nás můžete očekávat?

Jednodušší, otevřenější a profesionální komunikace 

Naším cílem je nabízet Vám relevantní obsah i větší variabilitu a personifikaci podle toho, co vás zajímá – zda působíte spíše v obchodní nebo technické sféře. Změna se bude dít postupně. Nabídneme Vám nové zpravodaje, vytvoříme nové a zkvalitníme stávající komunikační kanály v online. Naši kolegové a experti Vám budou i nadále k dispozici, jinými slovy „máte komu zavolat a víte, že vám to vždy zvedneme“. 

 

Informace o trendech, produktech a službách 

Přineseme Vám faktické informace, novinky, tipy a návody a inspirace, které mohou rozvíjet Vaše podnikání i podnikání Vašich zákazníku. Jako distributor s přidanou hodnotou i my inovujeme a vytváříme nové typy služeb, protože se tím snažíme najít cestu, jak vždy udělat něco navíc a jak Vás podpořit při Vašich projektech. Informace o nových kategoriích služeb očekávejte v následujících týdnech a měsících. 
 

Podpora IT komunity 

Jsme zapojeni do řady komunit podle zaměření. Zároveň i my sami vytváříme podobné komunity – kromě tradičních setkání vytváříme diskusní fórum pro technické experty, do kterého každý z členů přispívá svými zkušenostmi z praxe, upozorněními
a různými vhledy a komentáři.  
 

Děkujeme Vám a těšíme se na další spolupráci!

Marketingový tým DNS