Nová generace Enterprise storage PowerMax

Domů >> Aktuality >> Nová generace Enterprise storage PowerMax

Společnost Dell Technologies uvedla na trh novou generaci Enterprise úložného pole, Dell PowerMax. 
Nový PowerMax společnosti Dell je navržen tak, aby nabídl organizacím důvěryhodné a moderní podnikové úložiště, které poskytuje bezkonkurenční výkon, škálovatelnost a bezpečnost bez kompromisů. 
Nejnovější software PowerMaxOS 10 staví na dlouhodobě prověřených softwarových inovací poskytující důvěryhodné, inteligentní a bezpečné úložiště pro nejnáročnější kritické úlohy. Nové modely PowerMax bourají tradiční limity běžných úložišť ve všech možných dimenzích – výkon, škálovatelnost, kapacita, bezpečnost – které je třeba splnit se zvyšujícími se požadavky jak tradičních pracovních zátěží, tak cloudových aplikací.
 

PowerMax je navržen tak, aby umožňoval konsolidovat a provozovat náročné a různorodé typy zátěže, a zároveň poskytnul maximální výkon a bezprecedentní dobu odezvy. Jeho moderní scale-up a scale-out architektura je ideální pro relační databáze, analýzy v reálném čase, náročné transakční procesy a Big Data aplikací, které vyžadují nekompromisní dobu provozuschopnosti a extrémně nízkou latenci.

Nejnovější systémy PowerMax společnosti Dell se skládají ze dvou modelů, PowerMax 2500 a 8500, které jsou nabízeny se softwarovými balíčky pro snadnější objednávání. 
PowerMax 2500 poskytuje vysoký výkon v kompaktním balení s kapacitou až 7x větší (8PBe) a za poloviční prostor v racku ve srovnání s předchozími modely. 
PowerMax 8500 poskytuje nejvyšší výkon pro nejnáročnější smíšené typy zatížení vyžadující předvídatelný výkon s neustálou dostupností. PowerMax 8500 poskytuje až 2x rychlejší výkon a o 50 % nižší dobu odezvy s kapacitou až 18 PBe ve srovnání s předchozími modely. Stejně jako PowerMax 2500 může také PowerMax 8500 snadno konsolidovat otevřené systémy, MainFrame systémy, souborové a virtualizované úložiště a výrazně tak snížit TCO a zvýšit ROI.

Oba modely obsahují nejnovější technologie potřebné pro splnění všech kritických služeb, výkonu a dostupnosti – výkonné procesory Intel® Xeon® Scalable, vysokorychlostní mezipaměť, RDMA přes NVMe a 100Gb InfiniBand.
Flexibilní RAID poskytuje více využitelné úložné kapacity díky využití vyšší granularity úložných medií, vyvažování zátěže a využití z několika možností typu RAID – RAID 1, 5, 6.
Oba modely také podporují technologii IBM zSystems, která může poskytovat vysoký výkon pro MainFrame prostředí včetně technologie zHyperLink pro dosažení extrémně nízké latence čtení a 32 Gb FICON podporující nové IBM z16.

 

Základní přehled vlastností:

Inovace
Konsoliduje všechny pracovní zátěže – multinodová NVMe scale-out architektura konsoliduje oetvřené systémy, mainframe, souborové, IBM.
Efektivita bez kompromisů – oproti předchozí generaci modelů až 14x více kapacity na rack, 80% úspora energie na TB (terabyte),  4:1 úspora místa s využitím globální in-line redukce dat (na otevřených systémech).
Optimalizace výkonu – nová Dynamic Fabric technologie využívající RDMA přes NVMe, 2x rychlejší a výkonější s o 50 % lepším časem odezvy oproti předchozí generaci modelů.

Inteligentní automatizace
Optimalizace pracovní zátěže – automatizovaná optimalizace zátěže umístěním přes více úložišť
Zjednodušené nastavení NVMe/TCP – až o 44 % méně času na konfiguraci NVMe/TCP infrastruktury
Integrovaná správa – plně integrovaná správa Souborových služeb včetně nastavení, změn a replikace
Mobilita dat přes více cloudů – transparentní přesun dat z PowerMaxu do s z cloudu (AWS, Azure, Dell ECS nebo PowerScale)

Kybernetická odolnost
Nejbezpečnější úložiště – navržené pro Zero Trust bezpečnostní architekturu, hardware root of trust, zabezpečné spouštění, aktualizace digitálně podepsaným firmware
Vnitřní ochrana – před neoprávněným přístupem prostřednictvím vícefaktorové autentizace pro přístup správce prostřednictvím RSA SecureID (dvoufaktorové)
Detekce anomálií – nepřetržitá detekce anomálií s upozornění prostřednictvím CloudIQ
Kybernetická obnova – velmi granulární obnova dat např.po kybernetickém útoku, umožněna až 65 miliony zabezpečených snapů na pole
 

Pro více informací anebo nabídku se neváhejte obrátit na Dell Technologies tým Value Add Distributora DNS a.s.