nCipher Security již není součástí Thales Group

Domů >> Aktuality >> nCipher Security již není součástí Thales Group

 

Vážení obchodní partneři,
je  nám potěšením Vám oznámit, že Entrust Datacard podepsal definitivní souhlas k akvizici nCipher Security, odvětví GP HSM (General Purpose Hardware Security Module) od společnosti Thales.

 

Jak víte, nCipher operoval od ledna 2019 coby samostatná obchodní jednotka v rámci spol. Thales, aby byla zajištěna kontinuita obchodu v silném konkurenčním prostředí pro GP HSM a pro finalizace akvizice společnosti Gemalto. Entrust Datacard nabízí důvěryhodnou identitu a technologie zabezpečených transakcí, které jsou k dispozici zákazníkům kdykoliv a kdekoliv, vždy spolehlivé a bezpečné.
Rozsahem řešení je od fyzických platebních karet, pasů a ID karet až po oblast autentizace, certifikátů a zabezpečené komunikace. V kombinaci s Entrust Datacard bude nCipher pružnější v inovacích pro zákazníky (mobilita, Cloudové řešení, IoT), kteří potřebují zajistit svůj business a přitom současně chránit svá data a zabezpečit se před neustále sílícími kybernetickými útoky a hrozbami.

 

Mnohaletou spoluprácí s Entrust Datacard existuje vzájemné propojení řešení spoléhající se na nCipher nShield HSM moduly, které tvoří základ důvěry pro klíčové aplikace. Tato strategická akvizice staví Entrust Datacard do jedinečné pozice – poskytuje důvěryhodné řešení bezpečnosti, identity a služeb v digitálních platbách, vydávání karet, PKI (Public key infrastructure) a IoT (Internet of Things).

Předpokládané dokončení fůze je plánováno během druhého čtvrtletí roku 2019.

Do té doby budou zakázky týkající se nCipher security spadat pod Thales, ovšem odděleně od ostatních zakázek na Thales produkty. Pokud nebude řečeno jinak, všechny závazky, objednávky a kontrakty spadají pod právní a obchodní podmínky Thalesu beze změny, přestože linie produktů nShield náleží exkluzivně pod nCipher Security. Velmi vítáme spojení s Entrust Datacard. Posun, který zajistí budoucnost nCipher coby lídra  HSM trhu s novými inovacemi, nabídne unikátní bezpečnostní řešení i Vám. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Váš tým DNS

 

 

Kontaktní osoby:

Vojtěch Krak; vkrak@dns.cz; +420 724 345 532
Daniel Kosňanský; dkosnansky@dns.cz; +420 724 222 171
Filip Hájek; fhajek@dns.cz; +420 724 222 194