Léto ve znamení HPE MSA Gen6 diskových polí.

Domů >> Aktuality >> Léto ve znamení HPE MSA Gen6 diskových polí.

Získejte odměnu 125 EUR za prodej MSA 1060 / 2060 / 2062 diskových polí.

Na nadcházející letní dny si DNS spolu s HPE připravili akci, díky které můžete získat odměnu 125 EUR za každé prodané diskové pole MSA Gen6. Akce běží jako součást programu Engage & Grow. Odměna vychází v přepočtu na 3 000,- Kč, za které se dá pořídit víkendový nákup, lístky na koncert, nebo dva expresní PCR testy, pokud plánujete dovolenou v zahraničí. A to ještě není vše! HPE umístilo na portál Engage & Grow tři online školící moduly, za jejichž shlédnutí můžete dohromady získat dalších 15 EUR. Tedy na dovolené bude také na zmrzku.

Pravidla akce jsou jednoduchá!

  • Vztahuje se na MSA pole prodaná v období od 1.5. do 31.10.2021
  • Platí pro HPE partnery se statusem Silver, Business a Proximity.
  • Je realizovaná pouze přes program Engage & Grow.
  • Za každé prodané MSA Gen6 pole je odměna 125 bodů v E&G programu.
  • Za každé shlédnuté video je odměna 5 bodů v E&G programu.

Detailní pravidla a podmínky naleznete na portále HPE Engage & Grow

A proč právě disková pole MSA Gen6? Protože se jedná o nejprodávanější pole v SMB segmentu poskytující vysoký výkon a dostupnost za rozumnou cenu. 

Gen6ky mají hned několik vychytávek. Pojďme si je v krátkosti představit.

MSA DP+ RAID.
DP+ RAID posouvá virtualizaci diskového prostoru polí na ještě vyšší úroveň. Jedná se o výrobcem vyvinutý způsob ochrany a využití disků v diskovém poli. DP+ si rozdělí diskový prostor na malé zóny, které rozprostře mezi všechny disky v poli a datové bloky zapisuje do těchto zón. Tato architektura přináší uživatelům výhody lepšího využití disků, vyššího výkonu, vyšší dostupnosti dat a k tomu všemu snižuje dobu potřebnou k obnově disku v případě jeho výpadku.

Zvýhodněné balení pevných disků po 6-ti kusech.
Výše zmíněný DP+ RAID má svá konfigurační pravidla. Jedním z nich je minimální množství disků v poli, na kterém se dá zapnout DP+, a to 12 ks. S tím koresponduje nabídka HPE na tzv. 6-ti packy, kdy je pod jedním part numberem schováno 6ks stejných pevných disků. Takový PN je pak o cca 25% levnější, než pokud by uživatel kupoval 6 jednotlivých disků.

Management konzole.
MSA Gen6 dostaly do výbavy vylepšenou konzoli pro správu a management. Jedná se o web-based rozhraní, kde uživatel nalezne veškeré potřebné nástroje a informace v přehledné grafické podobě. Rozhraní má moderní vzhled s řadou funkcí jako je např. jednoduchý přístup k aktuálním verzím firmware a automatické zasílání alertů. Samozřejmostí je podpora RESTful API.

Health Check.
Health Check je moderní webový nástroj, který umožňuje kontrolu zdravotního stavu pole. Poskytuje přehled aktuálních firmware a upozorňuje na potencionální problémy. Uživatel MSA diskového pole jednoduše uploaduje na portál soubor s logy a Health Check vygeneruje report s doporučením optimalizace nastavení pole pro maximální výkon a dostupnost.