Jubilejní 10. ročník IT Music Jamu stál opět za to!

Domů >> Aktuality >> Jubilejní 10. ročník IT Music Jamu stál opět za to!

 

Na letošním IT music jamu jsme si užili to nejlepší ze všech ročníků!

Ve čtvrtek 3.9.2020 za krásného slunečného dne jsme se i přes momentální nelehkou situaci společně potkali na neutrální půdě v Modré Vopici, na tradiční neformální akci IT Music Jamu.

Vše odstartoval od 18:00 Filip Stuna, Filip si pro desátý ročník připravil ukázky i své vlastní tvorby. Poté následovalo vystoupení Bull Bandu, partička skvělých muzikantů z Bullu + Bull, kteří se dali dohromady jen proto, aby vystoupili na letošním IT music jamu a toho si nesmírně vážíme! Kluci to pořádně rozjeli svým blues-rockem! A když už bylo rozjeté publikum, nastal nejvyšší čas na překvapení letošního IT music jamu, které v jeho historii nikdy nikdo neviděl! V podání DNSky jsme na pódiu viděli skvělé rapové a beatboxové vystoupení! Odvázali se nám obchodník Filip a markeťačka Káťa z IBMky, které doplnil Vojta ze Security. Po bujaré ovaci nastoupila na podium stálice ITMJ – The Žlab, zde samozřejmě nechyběl náš DNSák Roman Komorný, který svým zpěvem nenechal jedno tělo v klidu. K bicím opět usedl Petr “Plóďa“ Plodík a ukázal, že mu to s klukama prostě dobře ladí. V rozprouděném večeru se na pódiu vystřídala další tradiční kapela Digestoř – ta nechyběla na žádném z ročníků IT music jamu a je to tak skutečná legenda festivalu. Punk-rocková kapela, která za to umí vzít a pořádně to roztočit na pódiu. Na závěr nám zahrály Rudovy MIDI, ti vznikly během prvních ročníků IT music jamu. Dnes již nefungující kapela nás potěšila svým vystoupením a doufejme, že né posledním. 
I když jsme se pomalu blížili k půlnoci, neznamenalo to, že končíme! Před půlnocí začal tradičně oblíbený Jamík, při kterém jsme zaslechli i známější písně v podání dalších hudebních IT talentů. 

Jubilejní ročník se nám vydařil na výbornou a všichni jsme si letošní ITMJ pořádně užili!

Více fotografií a video naleznete během příštího týdne na stránkách IT music jamu.