IBM Security představila další novinky - AppScan Analyzer

Domů >> Aktuality >> IBM Security představila další novinky - AppScan Analyzer

Poslední oznámení se týká IBM Security AppScan Analyzer, a to rovnou ve dvou verzí, AppScan Mobile Analyzer a AppScan Dynamic Analyzer. Tyto nástroje Vám pomůžou ochránit jak webové stránky, tak i zabezpečit prostředí mobilních aplikacích. 

  • IBM Security AppScan Mobile Analyzer je vytvořen k tomu, aby pomohl ochránit mobilní aplikace díky detekování všudypřítomných slabě chráněných míst. 
  • IBM Security AppScan Dynamic Analyzer funguje na podobném principu jako AppScan Mobile Analyzer, ale slouží k zabezpečení webů, které jsou nasazeny na IBM Bluemix. Zároveň poskytuje progresivní, samostatně kontrolovaný a bezpečný přístup na webové aplikace. 

Co dělá  nové produkty tak jedinečné? Možnosti a služby pro zabezpečení Cloudu jsou v AppScan zahrnuté, a o to jsou produkty pro zákazníky cennější.

Detailnější vysvětlení naleznete na videu zde. Video je v anglickém jazyce. 

V rámci promo akce máte nyní jedinečnou možnost vyzkoušet 2 nové 30-ti denní zkušební verze, abyste mohli ocenit jejich výhody, stejně jako špičkovou kvalitu, která může podpořit povědomí a poptávku. Odkazy na zkušební verze: