Huawei OceanStor Pacific Series Wins Best of Show Award Grand Prize at Interop Tokyo 2021

Domů >> Aktuality >> Huawei OceanStor Pacific Series Wins Best of Show Award Grand Prize at Interop Tokyo 2021

Huawei OceanStor Pacific Series Wins Best of Show Award Grand Prize at Interop Tokyo 2021

 

Největší asijský ICT veletrh Interop Tokyo, Japonsko, 14.4.2021: “And the winner of the Best of Show Award Grand Prize in the Server & Storage Division is…”, chvilka napětí, „Huawei OceanStor Pacific series!“

Odborná porota ocenila Huawei OceanStor Pacific 9950 na základě jeho jedinečných technických vlastností, inovativní vnitřní architektury a orientace na „hybrid workloads“ a „high design“. Spojení vysokého výkonu a celkové efektivity z něj činí ideální diskový subsystém pro HDPA (High Performance Data Analytics).

Mezi nové technologie, které odborná porota ve zdůvodnění vyzdvihla a s kterou přišla na trh jako první společnost Huawei právě v produktové řadě OceanStor Pacific, je „lossless protocol interworking technology“, která umožňuje uživatelům přistupovat k jednomu souboru pomocí různých protokolů - POSIX/MPI/NFS/CIFS/HDFS/S3 způsobem „zero data copy“ a přispívá k vysoké efektivitě využití diskové kapacity.

Pro svůj vysoký výkon až 32GB/s a velkou „high density“ kapacitou 24 disků/1U je Řada Huawei OceanStor Pacific vhodná pro různorodé typy „workloads“ a tam, kde je vyžadována vysoká efektivita a špičkový výkon s nízkými provozními náklady.

 

Přečíst si můžete originální článek a dále navštívit stránku pro více informací o produktech řady Huawei OceanStor Pacific.

O produktech této řady si s vámi rád popovídá Marek Kolín, Senior Technical Consultant (mkolin@dns.cz).